تکنولوژی

اپل قیمت ساعت هوشمند اپل واچ را کاهش داد

شرکت اپل در سال گذشته میلادی و در کشور کانادا از اولین دستگاه الکترونیکی پوشیدنی خود یعنی اپل واچ رونمایی کرد. ساعت هوشمندی که با گذشت یک سال، بنابرآنچه در کنفرانس روز جاری توسط مسئولان اپل عنوان شد توانسته عنوان پرفروش‌ترین ساعت هوشمند جهان را از آن خود کند. این در حالی است که در این کنفرانس اعلام نشد تاکنون چه تعداد اپل واچ در سراسر جهان به فروش رفته است. 

در رویداد روز جاری شرکت اپل که  با عنوان ” بگذارید شما را هم وارد حلقه کنیم” برگزار شد، تیم‌کوک مدیرعاکل اپل اعلام کرد کاربران اپل واچ به تغییر بند این ساعت هوشمند علاقه دارند و از همین رو این شرکت تصمیم گرفته گزینه‌های جدیدی (به ویژه رنگ سیاه فضایی Milanese Loop) را پیش روی کاربران قراردهد. در کنار این گزینه، رنگ‌های جدید برای بندهای اسپورت (قرمز، نارنجی، آبی، قهوه‌ای و خاکستری) در کنار بندهای پلاستیکی جدید با ساختاری تازه نیز رسما به جمع تنوع موجود در بازار از بندهای این ساعت هوشمند اضافه خواهند شد. 

در نهایت، مهم‌ترین و قابل‌توجه‌ترین خبر اینکه شرکت اپل از امروز قیمت پایه اپل واچ را به 299 دلار کاهش داده است. با این تفاسیر قیمت درنظر گرفته شده برای مدل اسپورت 38 میلی‌متری از 399 دلار و قیمت در‌نظر گرفته شده برای مدل 42 میلی‌متری اسپورت از 469 دلار (برای شهروندان کانادایی) آغاز خواهد شد. 

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا