هواوی

انتشار تصویری از هواوی میت 40 پرو مجهز به نمایشگر واترفال

هواوی تا چند هفته دیگر از نسل جدید گوشی‌های سری میت خود تحت عنوان میت 40 پرو رونمایی خواهد کرد و به نظر می‌رسد که این شرکت قصد دارد تا با اعمال تغییراتی جدید در سخت‌افزار این گوشی، نگاه‌ها را به خود جلب کند.

حال چه جایی بهتر از نمایشگر که یکی از مهم‌ترین فاکتورهای خریداران برای انتخاب یک گوشی هوشمند به شمار می‌رود. اخیرا تصویری در فضای وب منتشر شده که گفته می‌شود مربوط به گوشی میت 40 پرو است. با توجه به این تصویر می‌توان گفت که عضو جدید خانواده میت، به نمایشگری مجهز خواهد بود که لبه‌های کناری آن به صورت منحنی طراحی شده است.

به این نوع نمایشگرها که از لبه‌های منجنی بهره می‌برند، واترفال یا آبشاری گفته می‌شود. اگر گوشی میت 30 پرو را از نزدیک دیده باشید، بی‌تردید نمایشگر این گوشی توجه‌تان را به خود جلب کرده است. نمایشگر این گوشی همانند دیگر مدل‌های پرچمدار، به صورت فلت یا صاف طراحی نشده و در لبه‌های آن، انحنای چشم‌نوازی را می‌توان مشاهده کرد.

درواقع، آنچه نمایشگر گوشی‌های پرچمدار متعلق به این خانواده را متمایز می‌کند، طراحی زیبای نمایشگر آن‌هاست که از انحنا و خمیدگی بیشتری نسبت به سایر مدل‌های هم‌رده برخوردارند و  اگر از قسمت کناری گوشی به آن نگاه شود، چیزی شبیه به آبشار به چشم خواهد آمد.

حال با توجه به این عکس، می‌توان گفت که استقبال کاربران و محبوبیت نمایشگرهای با لبه‌های منحنی و آبشاری، مدیران این شرکت را بر این داشته تا باری دیگر از این فناوری در دل نسل جدید گوشی‌های میت خود استفاده کنند.

انتشار تصویری از هواوی هواوی میت 40 پرو مجهز به نمایشگر واترفال

در گوشی هواوی میت 30 پرو، از دکمه فیزیکی کم و زیاد کردن صدا خبری نبود چراکه انحنای نمایشگر، مانع از تعبیه دکمه‌ای فیزیکی در این قسمت می‌شد. در عوض، دکمه‌های مجازی در قسمت کناری نمایشگر ظاهر می‌شدند که نسبت به تاچ حساس بودند و کاربر می‌توانست از این طریق، ولوم دستگاه را تنظیم کرد.

پیش از این نیز شایعاتی در خصوص مشخصات احتمالی این گوشی به بیرون درز کرده بود که از جمله آن‌ها می‌توان به پشتیبانی از نرخ رفرش 90 هرتزی و آرایش دوربینی پیشرفته اشاره کرد.

منبع
Forbes

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا