بازیمایکروسافت

گمانه‌زنی‌های جدید از قیمت ایکس‌باکس سری ایکس

چند روز پیش بود که فردی با هویت نامشخص جزئیاتی را در رابطه با پلی استیشن 5  افشا کرد. به گفته این فرد کنسول جدید سونی پنجم فوریه در نیویورک رونمایی خواهد شد و فروش آن بلافاصله پس از برگزاری نشست خبری، درست چند ماه جلوتر از ارائه محصولات در ماه اکتبر، آغاز خواهد شد.

این افشاکننده گفته کنسول پلی استیشن 5 در زمان عرضه تنها در یک نسخه وارد بازار می‌شود و فعلا خبری از نسخه پرو نخواهد بود. او همچنین ادعا کرده که پلی استیشن 5 با قیمت 499 دلار عرضه خواهد شد.

حال در جدیدترین افشای خود، این فرد ادعا کرده که ایکس باکس سری ایکس، ارزان‌تر و البته گران‌تر از پلی استیشن 5 خواهد بود.

اگر این ادعا حقیقت باشد، ایکس باکس سری ایکس، 599 دلار ارزش خواهد داشت. در حالی که نسخه جدید اکس باکس وان اس با قیمت 399 دلار عرضه خواهد شد. البته در این میان نباید از سردرگم‌ کننده بودن نام کنسول‌های مایکروسافت به راحتی عبور کنیم.

همانطور که پیش‌تر اشاره شد، در حال حاضر این ادعا در حد یک شایعه است و فعلا هیچ تائید رسمی برای آن وجود ندارد. البته قیمت 499 دلار برای PS5 در گذشته نیز اعلام شده بود. از سوی دیگر از مدت‌ها قبل گفته شده که ایکس باکس سری ایکس در دو نسخه متفاوت عرضه می‌شود و اسم رمز Lockhart نیز برای آن انتخاب شده بود.

مایکروسافت چند هفته پیش نام و طراحی ایکس‌باکس سری ایکس را بدون پرده‌برداری از مشخصات آن، منتشر کرد. شرکت منتظر رویدادی مناسب برای رونمایی از ایکس باکس سری ایکس در آینده نزدیک است، ولی زمان دقیق آن فعلا معلوم نیست.

منبع
BGR

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا