مایکروسافت

واقعیت مجازی به بازی Microsoft Flight Simulator اضافه می‌شود

مایکروسافت در جریان کنفرانس E3 خود در سال جاری میلادی، از بازی جدید Microsoft Flight Simulator برای دستگاه ایکس‌باکس و همچنین سیستم‌های مجهز به ویندوز 10 رونمایی کرد. اما اکنون به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد تا پشتیبانی از فناوری واقعیت مجازی را به این بازی پرطرفدار اضافه کند.

این بازی شبیه‌ساز پرواز، متنی بر هوش مصنوعی Azure Cloud مایکروسافت طراحی شده که جزییات بسیار دقیق و باکیفیتی را به ارمغان خواهد آورد. در همین رابطه، اخیرا مدیر این پروژه در مصاحبه‌ای عنوان کرد که مایکروسافت تمامی‌تلاش خود را برای اضافه کردن قابلیت پشتیبانی از واقعیت مجازی به Microsoft Flight Simulator به کار خواهد بست.

وی ادامه داد: بعد از آنکه تریلر این بازی در کنفرانس E3 به نمایش درآمد، افراد زیادی عنوان کردند که اگر این بازی با واقعیت مجازی همراه می‌شود، می‌تواند بهتر از اینها باشد، ما هرگز چنین تصمیمی‌نداشتیم. اما به این نظرات گوش دادیم و حداکثر تلاش خود را بکار خواهیم بست تا این خواسته محقق شود. اگرچه نمی‌توانیم الان بگوییم که آیا این قابلیت، همزمان با عرضه این بازی قابل استفاده خواهد بود، اما از تمایل کاربران به واقعیت مجازی باخبریم و آن را در اولویت خود قرار می‌دهیم.

محققان مایکروسافت در ساخت بازی Microsoft Flight Simulator، از نقشه‌های باکیفیت Bing استفاده کردند و با کمک فناوری یادگیری ماشینی موجود در Azure Cloud، توانستند صحنه‌هایی سه‌بعدی در مقیاس جهانی خلق کنند. امکان بازی آفلاین نیز برای کاربران فراهم شده، اما با این تفاوت که در بازی آنلاین، جزییات بیشتری به چشم می‌آیند.

چند گیمری که به صورت آزمایشی، Microsoft Flight Simulator را بازی کردند، در صحبت‌های خود بر روی دقت بالای نقشه‌ها تاکید داشتند و گفتند که حتی می‌توانستند آپارتمان‌های خود را نیز از آسمان شناسایی کنند. همچنین اطلاعات مربوط به شرایط جوی نیز در این بازی، مدام بروزرسانی می‌شود و حتی ممکن است کاربر در شرایط نامساعد جوی که در آن لحظه در گوشه‌ای از جهان اتفاق می‌افتد، آن وضعیت را تجربه کند.

منبع: ونچربیت

نوشته های مشابه

‫243 دیدگاه ها

 1. 다양한 테마의 슬롯을 즐길 수 있는 250개 이상의 게임으로 이루어진 프라그마틱 플레이의 슬롯 포트폴리오를 세계 시장에서 제공합니다.
  프라그마틱 슬롯 무료 체험

  프라그마틱의 라이브 카지노는 정말 현장감 넘치게 즐길 수 있는데, 여기서 더 많은 정보를 얻을 수 있어 좋아요!

  https://www.12378xs.cn/
  https://www.12315lc.cn/
  https://doggggqwe.weebly.com/

 2. 프라그마틱 게임은 iGaming 분야에서 주목받는 주요 제공 업체로, 혁신적이고 표준화된 콘텐츠를 선보입니다.
  프라그마틱플레이

  프라그마틱의 게임을 플레이하면서 항상 신선한 경험을 얻을 수 있어 기뻐요. 여기서 더 많은 이야기를 나눠봐요!

  https://hrbyszs.com/link/
  https://hyunmee.net/hot/
  https://www.cicoresky.com

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا