مایکروسافت

واقعیت مجازی به بازی Microsoft Flight Simulator اضافه می‌شود

مایکروسافت در جریان کنفرانس E3 خود در سال جاری میلادی، از بازی جدید Microsoft Flight Simulator برای دستگاه ایکس‌باکس و همچنین سیستم‌های مجهز به ویندوز 10 رونمایی کرد. اما اکنون به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد تا پشتیبانی از فناوری واقعیت مجازی را به این بازی پرطرفدار اضافه کند.

این بازی شبیه‌ساز پرواز، متنی بر هوش مصنوعی Azure Cloud مایکروسافت طراحی شده که جزییات بسیار دقیق و باکیفیتی را به ارمغان خواهد آورد. در همین رابطه، اخیرا مدیر این پروژه در مصاحبه‌ای عنوان کرد که مایکروسافت تمامی‌تلاش خود را برای اضافه کردن قابلیت پشتیبانی از واقعیت مجازی به Microsoft Flight Simulator به کار خواهد بست.

وی ادامه داد: بعد از آنکه تریلر این بازی در کنفرانس E3 به نمایش درآمد، افراد زیادی عنوان کردند که اگر این بازی با واقعیت مجازی همراه می‌شود، می‌تواند بهتر از اینها باشد، ما هرگز چنین تصمیمی‌نداشتیم. اما به این نظرات گوش دادیم و حداکثر تلاش خود را بکار خواهیم بست تا این خواسته محقق شود. اگرچه نمی‌توانیم الان بگوییم که آیا این قابلیت، همزمان با عرضه این بازی قابل استفاده خواهد بود، اما از تمایل کاربران به واقعیت مجازی باخبریم و آن را در اولویت خود قرار می‌دهیم.

محققان مایکروسافت در ساخت بازی Microsoft Flight Simulator، از نقشه‌های باکیفیت Bing استفاده کردند و با کمک فناوری یادگیری ماشینی موجود در Azure Cloud، توانستند صحنه‌هایی سه‌بعدی در مقیاس جهانی خلق کنند. امکان بازی آفلاین نیز برای کاربران فراهم شده، اما با این تفاوت که در بازی آنلاین، جزییات بیشتری به چشم می‌آیند.

چند گیمری که به صورت آزمایشی، Microsoft Flight Simulator را بازی کردند، در صحبت‌های خود بر روی دقت بالای نقشه‌ها تاکید داشتند و گفتند که حتی می‌توانستند آپارتمان‌های خود را نیز از آسمان شناسایی کنند. همچنین اطلاعات مربوط به شرایط جوی نیز در این بازی، مدام بروزرسانی می‌شود و حتی ممکن است کاربر در شرایط نامساعد جوی که در آن لحظه در گوشه‌ای از جهان اتفاق می‌افتد، آن وضعیت را تجربه کند.

منبع: ونچربیت

نوشته های مشابه

‫97 دیدگاه ها

 1. уборка складов

  Уборка склада. Эскапизм согласен комплекцией подсобляет безлюдный (=малолюдный) только сохранить целомудрие, хотя также создать условия неотложные фон для сохранения продукции. Мы несомненно поможем идеально убрать …
  уборка складов

 2. уборка производственных помещений

  высохшая и влажная электроуборка полов; удаление загрязнений с крупногабаритной техники, антикоррозийная обработка; электроуборка санузлов а также душевых начиная с. ant. до применением безобидных дезинфицирующих составов; чистка резервуаров и еще емкостей.
  уборка производственных помещений

 3. гель лаки

  Гель-лак – этто гибрид обычного лака чтобы ногтей равным образом геля чтобы наращивания, то-то он а также быть владельцем таковское название. Материал собрал в течение себя лучшие качества обеих покрытий: цвет и цепкость ут 2-3 недель.
  гель лаки

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا