شبکه‌های اجتماعی

نظرسنجی به تلگرام اضافه شد

تلگرام خود را به نسخه 5.1.1 آپدیت کنید

رای گیری در تلگرام چیز تازه‌ای نیست. احتمالا شما هم در رای گیری و نظرسنجی تلگرامی شرکت کرده‌اید. پیش از این نظرسنجی تلگرامی توسط روبات‌ها انجام می‌شد. برای مثال روبات @Vote می‌توانست در گروه شما رای گیری انجام دهد، اما باید این روبات را به گروه خود اضافه می‌کردید.

حالا تلگرام تصمیم گرفته تا این قابلیت را به منوی خود اضافه کند. به این ترتیب بدون نیاز به روبات و با رفتن به منوی Attachment یا الصاق (در گروه‌ها و کانال‌هایی که مال شماست) حالا می‌توانید یک نظرسنجی یا رای گیری تلگرامی راه بیاندازید.

 

برای استفاده از این امکان جدید باید تلگرام خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید. اگر این کار را انجام ندهید موفق به دیدن نظرسنجی تلگرام نخواهید شد و پیغام زیر برای شما نمایش داده می‌شود.

ارور نظرسنجی تلگرام

مهم نیست گروه یا کانال شما چقدر بزرگ است. این نظر سنجی می‌تواند در گروه‌هایی با 100 هزار عضو و یا کانال‌هایی با میلیون‌ها نفر عضو به خوبی کار کند. همچنین می‌توانید نظر سنجی را هم فوروارد کنید تا افراد بیشتری در آن شرکت کنند و یا آن را در کانال یا گروه پین کنید تا بیشتر دیده شود.

رای گیری تلگرامی فعلا پنهان است. به این معنی که مشخص نیست چه کسی شرکت کرده و به چه گزینه‌ای رای داده است. اما تلگرام گفته در آینده رای گیری‌های مشخص را هم اضافه خواهد کرد تا مشخص باشد چه کسی چه نظری داده است. البته چون آنجا موضوع حریم خصوصی مطرح می‌شود، تلگرام اطمینان داده که مراقب این موضوع هست و اجازه نمی‌دهد به حریم خصوصی کسی تجاوز شود.

در ادامه قابلیت‌های دیگری نظیر جست‌وجو در عکس‌ها هم به نسخه آی‌اواس این پیام رسان اضافه شد.

 

شما هم در کانال تلگرام آی تی ایران عضو شوید

 

از طريق
تلگرام

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا