چگونهموبایل

چگونه شارژ موبایل را پیگیری کنیم؟

در صورتی که پول از حساب کم شد و شارژ انجام نشد چاره چیست؟

بسیاری از کاربران موبایل  بارها با این مشکل روبه رو شده‌اند که هنگام شارژ موبایل و در واقع شارژ سیم کارت پول از کارتشان کسر شده ولی حساب‌ موبایلشان شارژ نشده است.
همراه اول در مورد این موضوع می‌گوید که در صورت کم شدن پول از کارت شما و شارژ نشدن حسابتان وجه ظرف ۴۸ ساعت به حسابتان برمی‌گردد. اگر شما شماره سریال را در قسمت پیگیری شارژ اینترنتی می‌بینید پس یعنی خرید شما صحیح بوده و حتما شماره تلفن موبایل شما شارژ می‌شود.
اما اگر می‌خواهید از صحت خرید شارژ مطمئن شوید می‌توانید از گزینه « پیگیری خرید شارژ» اینکار را انجام دهید. برای اینکار شماره تلفن همراهتان را وارد کنید و بعد شماره پیگیری خرید را وارد کنید.
در صورتی که اطلاعات را درست وارد کرده باشید روی « جست و جو « کلیک کنید تا وضعیت حساب شما نمایش داده شود. در آنجا باید « عملیات شارژ با موفقیت انجام شده « را ببینید.
همچنین در ادامه هم شماره سریال شارژ موبایل خریداری شده باید دیده شود.
اگر دیدید اطلاعات موجود با پیغام خطا همراه است باید اطلاعات وارد شده را اصلاح و دوباره جست و جو را انجام دهید.

این مطلب را از دست ندهید : با شماره 9990از همراه اول شکایت کنید

اگر بعد از ۴۸ ساعت شارژ موبایل پول برنگشت

بسیاری از کاربران در صورت یک پرداخت ناموفق شارژ موبایل نگران برگشت پول می‌شوند اما باید گفت تقریبا بخش عمده پرداخت‌های ناموفق به حساب فرد بازگردانده می‌شود.

اگر اطلاعات مربوط به شارژ خریداری شده در قسمت پیگیری پس از ۴۸ ساعت از زمان خرید  موجود نبود خرید شما ناموفق بوده و وجه مربوطه از طرف بانک به حساب شما عودت داده خواهد شد.

در صورتیکه ظرف دو هفته از تاریخ خرید و شارژ سیم کارت وجه مربوطه به حساب شما برگشت داده نشد با شماره تلفنهای ذکر شده در جدول زیر ، تماس بگیرید و پیگیری شارژ موبایل را انجام دهید.

شماره تماس با بانکها برای پیگیری پول شارژ
شماره تماس با بانکها برای پیگیری پول شارژ / سه شرکت پرداخت سامان / به پرداخت ملت و پارسیان
مرتبط : شارژ موبایل با راه رفتن

نوشته های مشابه

‫711 دیدگاه ها

 1. من ناموفق بود بخش پشتیبانی سایت پیام دادم
  سریع جواب دادن
  شماره رو اشتباه زده بودم
  هم شماره رو برام اصلاح کردن
  هم مبلغ رو برام اصلاح کردن
  پشتیبانیش پیام بدین سریع رسیدگی میکنن

 2. خدا لعنت کنه پدر و مادرتون رو که اینهمه پول مردم رو خوردین و پاسخگو نیستید.
  منم 50 هزار تومن شارژ خریدم کسر شد اما شارژ نشد. خدا لعنت کنه پدرو مادرتونو. این هدیه روز پدر مادر بهشون بدین
  کثافت دزد بی همه چیز.

 3. این چه وضعشه 20هزار تومان شارژ خریدم از حسابم پول کسر شد ولی خطم. شارژ نشد هفته گذشته هم یک سیمکارت ایرانسل از طریق سایت خریدم پول از حسابم کسر شد ولی بعد از چند دقیقه اعلام شد خرید ناموفق بود هیچـ پولی هم. بحسابم برنگشت ـ سیمکارتی هم در کار نبود
  واقعا
  چرا اعتماد همه رو نسبت به چنین سیستم مهمی خراب کردین
  این مردم که چاره ای جز اعتماد دوباره به شما ندارن چرا اینقدر سواستفاده میکنید
  خواهشا کمی وجدان به خواب رفته رو بیدار کنید

 4. منتظر هیچ بازگشت پولی نباشید مگه دزدی چیه دیگه مثلا ،۱۰هزارتومن واسه ینفر شاید مهم نباشه ولی حساب کنید هزارن نفر کلاه سرشون میره خب حساب کنید چقدر میشه همراه اول دزد همراه من .

 5. منم از ستاره یک ۴۰هزار تومن شارژ خریدم پول رو برداشت کرد ولی شارژ نشده زنگ زدم پشتیبانی ساعت کاریش تمام شده .دیگه وضع مالی خراب شده دزدی تو روز روشن انجام میشه.چون دوست دشمن است شکایت کجا بریم….کدخدا خودش دزده بی کی شکایت کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا