تکنولوژی

افتتاح سومین کارخانه شیائومی در هند

کمپانی چینی شیائومی امروز از افتتاح سومین کارخانه این شرکت در کشور هند خبر داد. این کارخانه که با همکاری شرکت Hipad Technology در شهر نویدا راه‌اندازی شده، اولین کارخانه شیائومی در کشور هند محسوب می شود که محصولاتی به غیر از اسمارت‌فون در آن تولید می شود.

در این کارخانه که بیش از 70 هزار متر مربع مساحت دارد، قطعات و لوازم مرتبط با پاوربانک‌های شیائومی تولید می‌شود و گفته شده خط تولید این کارخانه ظرفیت تولید 7 پاوربانک در دقیقه را دارد. شرکت Hipad Technology از مدت‌ها پیش همکاری خود را در زمینه تولید پاوربانک با کمپانی شیائومی آغاز کرده است. شیائومی در کنار انتشار خبر افتتاح این کارخانه، از پاوربانک های 10 و 20 هزار میلی آمپری نسل 2 این شرکت هم رونمایی کرد.

معاون ارشد کمپانی شیائومی و مدیرعامل این شرکت در هند درباره افتتاح این کارخانه گفت: «شرکت شیائومی در سال‌های اخیر رشد قابل توجهی در کشور هند داشته و امروزه بیشترین سهم از بازار اسمارت‌فون‌ها در این کشور را به‌خود اختصاص داده است. ما معتقدیم که دلیل برتری شیائومی در بخش اسمارت‌فون‌ها در کشور هند به تعهد شرکت ما به این کشور و مشتریانش مربوط می‌شود. هدف ما این است که مشتریان و طرفداران شیائومی در کشور هند بتوانند از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و در عین حال با قیمتی قابل قبول و مناسب استفاده کنند و  بدون شک تولید محصولاتمان در داخل کشور هند ما را در رسیدن به این هدف یاری کرده است. امروز هم با همکاری با شرکت Hipad Technology و افتتاح کارخانه‌های بومی بیشتر در کشور هند قصد داریم بهترین پاوربانک های موجود در دنیا را در این کشور تولید کنیم و تعهدمان را بیش از پیش به این کشور و مردمانش اثبات کنیم.»

شیائومی از سال 2014 تولید محصولات خود در کشور هند را آغاز کرده و در حال حاضر 2 کارخانه تولید اسمارت‌فون در این کشور احداث کرده است. شیائومی ادعا می‌کند که 95 درصد اسمارت‌فون‌هایی که در بازار هند به‌فروش می‌رسند مستقیما در این کشور تولید شده‌اند.

منبع : آی‌تی‌ایران

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن