تکنولوژی

تصاویری از هاب بزرگ تکنولوژی در نیویورک

شهردار نیویورک از ساخت یک مجموعه بزرگ تکنولوژی در نزدیکی میدان اتحاد این شهر خبر داده که هم فضایی برای آموزش شاغلان در صنعت تکنولوژی و هم فضایی برای کار استارت‌‌آپ ها خواهد بود. 

به گفته دی‌بلاسیو با ایجاد این مرکز تکنولوژی ۶۰۰ فرصت شغلی جدید ایجاد می‌شود و فضای مدرن دیزاین شده آن نیز در اختیار شرکت‌های نوپایی قرار خواهد گرفت که به دنبال ایجاد نوآوری در این شهر هستند. 

این مجموعه  بخشی از پروژه بزرگ شهردار نیویورک برای ایجاد ۱۰۰ هزارفرصت شغلی طی یک دهه آینده است که قرار است ۴۰ هزارتای آن تا چهارسال آینده ارایه شود. 

به گفته دی‌بلاسیو در این مکان خدمات شغل‌یابی به مردم ارایه می‌شود ضمن اینکه افرادی که ایده‌ای دارند نیز برای ایجاد یک کسب و کار مورد حمایت قرار می‌گیرند. 

در همین حال تصاویری که از این ساختمان ۲۵۰ میلیون دلاری منتشر شده نمایانگر یک ساختمان بزرگ با دیزاین خاص است که سایت گیزمودو آن را زندانی طراحی شده توسط IKEA توصیف کرده است. 

این هاب تکنولوژی در یکی از مهم‌ترین و شلوغ‌ترین مراکز شهر ساخته می‌شود جایی که سال‌هاست فروشگاه‌های بزرگی مثل   Best Buy ، Whole Foods  Forever 21 و  Sephora قرار دارند. 

این ساختمان قرار است سال ۲۰۱۸ به بهره‌برداری برسد. 

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا