تکنولوژی

اولین فروشگاه اپل در زادگاه رقیب

اپل قصد دارد اولین فروشگاه را در کره جنوبی یعنی وطن رقیب اصلی افتتاح کند. این شرکت در بیانیه‌ای امروز صبح اعلام کرد که قرار است اولین شعبه فروشگاه پل را در سئول، پایتخت کره‌ جنوبی و زادگاه سامسونگ افتتاح کند. این شرکت حتی آگهی‌های استخدام برای تامین نیرو این شعبه را منتشر کرده است.

Yonhap، خبرگزاری محلی اعلام کرد که عملیات ساخت این شعبه در منطقه جنوبی شهر سئول کلید خورده است و قرار است تا نوامبر امسال، آماده ارائه خدمات به مشتریان شود. در حال حاضر، مشتریان اپل در کره جنوبی، فقط می‌توانند از فروشگاه‌های آنلاین اپل و یا فروشندگان متفرقه، محصولات این شرکت را خریداری کنند.

اپل در وب سایت خود اعلام کرده است: “ما واقعا برای افتتاح اولین شعبه اپل استوردر کشور کره هیجان زده هستیم. این کشور با فرهنگی غنی، یکی از قطب‌های اقتصادی مهم است و در حوزه ارتباط از راه دور(Telecommunication) و تکنولوژی سرآمد است. هم‌اکنون ما درحال استخدام نیرو برای این شعبه هستیم تا بتوانیم به مشتریان خود در این شهر سرویس آموزش و سرگرمی ارائه دهیم.”

طبق گزارش‌ها اپل قصد دارد در دیگر مکان‌ها مانند Gangnam و Garosu-gil نیز شعبات خود را به‌زودی افتتاح کند. Garosu-gil خیابانی سه لاینه در سئول است که قطب گردشگری این شهر است و تعداد زیادی رستوران، بار، کافه و کتابخانه دارد. اپل از ابتدا تصمیم گرفت که در سئول، اصلی‌ترین شهر کشور کره جنوبی و پایتخت این کشور اولین شعبه خود را افتتاح کند.

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا