تکنولوژی

عرضه نسخه iOS نرم‌افزار SharePoint مایکروسافت

شرکت مایکروسافت با عرضه نرم‌افزار SharePoint ویژه سیستم‌عامل iOS، راهکار جدیدی برای دسترسی به محتویات فعال در قالب شبکه‌های موجود در محل کار از طریق دستگاه‌های همراه فراهم کرده است.

به گزارش وب‌سایت Engadget، این نسخه نرم‌افزاری در واقع اولین راهکار ارائه شده در قالب اکوسیستم SharePoint ویژه دستگاه‌های الکترونیکی همراه به حساب می‌آید که دسترسی به فایل‌ها، پورتال‌ها، سایت‌ها و تیم‌های کاری که کاربر پیش از این از طریق رایانه‌های رومیزی به آن‌ها دسترسی داشته را این بار از طریق دستگاه‌های الکترونیکی همراه میسر می‌سازد. 

این‌ نرم‌افزار از هوش مصنوعی ویژه‌ای برخوردار است که بسته به دسترسی شما به گزینه‌ها و برنامه‌های مختلف، ابزارها و قابلیت‌های ویژه‌ای را پیش روی شما قرار خواهد داد. به عنوان مثال، در صورتی که به کتابخانه مستندات متنی شرکت خود مراجعه کنید، انتقال خودکار به سرویس وان‌درایو انجام خواهد شد و یا در صورتی که مستندات اخیر را از نظر بگذرانید، هدایت کاربر به برنامه‌های آفیس انجام خواهد شد. 

مایکروسافت تاکید کرده که عرضه این نرم‌افزار، گام اول در ارائه راهکارهای اینچنینی است و رفته رفته قابلیت‌های بیشتری در سال جاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. در مدت زمان یادشده، امکان عرضه نسخه اندرویدی و همچنین محصول مشترک برای اکوسیستم ویندوز نیز وجود دارد. این نرم‌افزار می‌تواند حداقل برای مدتی محدود شما را از رایانه جدا کند و در قالب استفاده از راهکار ارائه شده روی دستگاه‌های همراه، امکان ادامه فعالیت‌های کاری را برای شما فراهم سازد.

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا