گوناگون

قیمت پنجره دوجداره آوان

قیمت پنجره دوجداره و انواع پنجره دوجداره نکته بسیار مهم و تاثیر گذاری در انتخاب و خرید پنجره است. قطعا شما نیز اگر نیازمند خرید پنجره دو جداره  باشید این دو فاکتور را باید مدنظر قرار دهید. در ادامه به صورت خلاصه در مورد این دو فاکتور توضیحاتی ارائه شده است. لازم به ذکر است چنانچه توضیحات ارائه شده برای شما کافی نبود می‌توانید با شماره‌های مندرج در وب سایت آوان با ما در تماس باشید تا همکاران ما اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

پنجره دوجداره ارزان قیمت: پنجره دوجداره ارزان قیمت در پنجره دوجداره آوان اشاره به این دارد که با حداقل هزینه به دلیل از بین بردن واسطه‌ها قابل انجام است. منظور از ارزان قیمت به معنی استفاده از یراق و جنس چیپ برای ساخته پنجره نیست. تمامی پنجره‌های ارائه شده توسط این دفتر دارای گارانتی بوده و به هیچ عنوان هیچ محصول بی‌کیفیتی در این دفتر ارائه نمی‌شود و منظور از پنجره دوجداره ارزان قیمت نیز جنس بی‌کیفیت نیست.

قیمت پنجره دوجداره upvc در مدل‌های مختلف قیمت‌های ذکر شده با ابعاد درون شکل است. جهت تعویض پنجره و برآورد دقیق پروژه خود می‌توانید ابعاد حدودی درب و پنجره مورد نظر را به تلگرام یا واتساپ دفتر ارسال نمایید و منتظر دریافت پیش فاکتور دقیق و طراح درب و پنجره‌های مورد نظرتان از سوی کارشناسان ما باشید و یا با دفتر فروش تماس حاصل نمایید و ابعاد خود را به تلگرام یا واتساپ دفتر به شماره ۰۹۳۸۱۳۵۳۵۴۶ ارسال نموده تا کارشناسان ما اطلاعات و قیمت درب و پنجره دوجداره را در اختیار شما قرار دهند.

پنجره دوجداره نوع فریم پروفیل مصرفی که ممکن است بازسازی یا نوسازی باشد مشخص شود. زیرا فریم پروفیل مصرفی برای تعویض یک پنجره که قبلا از نوع آلومینیوم، آهن و یا هر جنس دیگری بوده با فریم پروفیل مصرفی برای ساخت پنجره برای ساختمانی که در حال ساخت می‌باشد متفاوت است که در اصطلاح پروفیل مصرفی تعویضی را فریم بازسازی و فریم پروفیل نوع دوم را فریم نوسازی می‌گویند.

قیمت پنجره دوجداره upvc را نمی‌توان بدون دانستن ابعاد پنجره و تعداد بازشو‌های آن بطور دقیق محاسبه کرد چرا که قیمت پنجره دوجداره به میزان پروفیل مصرفی بر اساس متر طول و مقدار شیشه دو جداره بر اساس متر مریع و تعداد بازشوها و یراق آلات آن بستگی دارد.

پنجره دوجداره قیمت درب و پنجره دوجداره upvc برای ساختمان نوساز (در حال ساخت) با ساختمان‌هایی که درب و پنجره‌های قدیمی داشته و تصمیم به تعویض آن با درب و پنجره دوجداره upvc را دارند متفاوت است. این تفاوت از نوع فریم مصرفی و نوع نصب آن ناشی می‌شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا