استارتاپایرانتجارت

احتمال بورسی شدن ایرانسل قوت گرفت

مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران از برنامه ورود این اپراتور به بازار سرمایه خبر داد

محمود گودرزی در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه فرایند پذیرش شرکت‌های مختلفی در بورس تهران در حال طی شدن است، اظهار کرد: چند شرکت نیز آماده عرضه اولیه هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به هلدینگ تدبیر و سیمان اردستان اشاره کرد. همچنین قصد داریم یک اپراتور بزرگ را وارد بازار سرمایه کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم ایرانسل و سایر شرکت‌ها با همکاری سازمان بورس پذیرش شوند. البته ممکن است یک سری مشکلات وجود داشته باشد اما با قول مساعدی که هیات مدیره سازمان بورس دادند، مسیر برای پذیرش شرکت‌ها هموار می‌شود.

مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران با تاکید بر اینکه عرضه اولیه در بازار متناسب با شرایط بازار خواهد بود، اظهار کرد: از سوی بورس تهران آمادگی کامل برای عرضه وجود دارد. اگر شرایط بازار مناسب باشد شرکت های بزرگ تری هم عرضه خواهند شد.

مدتی است که روند ورود شرکتهای فناوری‌»حور به بازار سرمایه قوت گرفته و دو شرکت تپسی و آسیاتک، از جمله شاخص‌ترین شرکتهایی هستند که اخیرا در همین موج سهام خود را به بازار عرضه کرده‌اند. با وجود موانع زیادی که مدت اخیر در مسیر پذیرش این شرکتها در بازار وجود داشت، به نظر می‌رسد احتمال عرضه اولیه سهام این شرکتها مجددا تقویت شده و به زودی شاهد ورود شرکتهای بیشتری به بورس خواهیم بود.

منبع
ایسنا

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا