پوشیدنی هوشمندتکنولوژی

ایرباد جبرا Elite 85t مجهز به قابلیت حذف نویز معرفی شد

هنوز یک سال از عرضه ایرباد وایرلس Elite 75t نگذشته که شرکت جبرا باری دیگر طرفداران برند خود را با محصولی جدید به نام Elite 85t که از فناوری حذف نویز بهره می‌برد، غافلگیر کرد.

این ایرباد 229 دلاری از لحاظ ظاهری، شباهت زیادی به مدل‌های قبل از خود دارد اما تغییراتی در این ایرباد به منظور ارتقای عملکرد آن اعمال شده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، میزان بیضی بودن بدنه این ایرباد به نسبت قبل بیشتر شده که منجر به قرارگیری بهتر در گوش خواهد شد.

جبرا همچنین در این محصول از تراشه ANC یا همان حذف نویز فعالی استفاده کرده است. قابلیت حذف نویز این ایرباد نیز به گونه‌ای است که کاربر می‌تواند میزان آن را از میان پنج سطحی که ارائه شده، انتخاب کند. این ویژگی از طریق اپلیکیشن همراهی که برای این ایرباد طراحی شده، قابل استفاده و تنظیم است.

در Elite 85t از شش میکروفون برای تماس‌های صوتی استفاده شده که از این تعداد، چهار میکروفون برای قابلیت حذف نویز به کار گرفته خواهند شد. همچنین این ایرباد به درایورهای 12 میلیمتری برای ارائه صدایی بهتر و با باس قوی‌تر مجهز شده است.

جبرا اعلام کرده که Elite 85t به نحوی ساخته شده که می‌تواند در مواقع لزوم و در صورت تمایل کاربر، صدای طبیعی محیط را به گوش منتقل کند. در واقع، جبرا در این ایرباد از طراحی «نیمه باز» استفاده کرده، این در حالی است که مدل‌های 75t و 65t از طراحی بسته برخوردار بودند.

این ایرباد قادر است با یک بار شارژ، انرژی مورد نیاز برای 5.5 ساعت گوش دادن مداوم به موسیقی را تامین کند. البته این مدت زمان با در نظر گرفتن فعال بودن قابلیت حذف نویز عنوان شده است. کیس این ایرباد نیز قادر است تا 25 ساعت شارژ را برای دستگاه به ارمغان آورد. به گفته جبرا اگر حالت حذف نویز غیرفعال باشد، این میزان به 31 ساعت خواهد رسید.

ایرباد جبرا Elite 85t مجهز به قابلیت حذف نویز معرفی شد

ایرباد Elite 85t از فناوری شارژ وایرلس پشتیبانی می‌کند و از استاندارد IPX4 نیز برخوردار است که مقاومت بدنه را در برابر آب و عرق تضمین می‌کند. پیش فروش این ایرباد ا ماه آینده میلادی آغاز خواهد شد و از ماه نوامبر به دست خریداران خواهد رسید.

جبرا همچنین خبر خوبی را به دارندگان ایربادهای Elite 75t و Elite Active 75t داد و اعلام کرد که قصد دارد با عرضه یک بروزرسانی در ماه اکتبر، قابلیت حذف نویز را به این دو محصول اضافه کند. به گفته جبرا، با دریافت این بروزرسانی، Elite 75t قادر خواهد بود نویزهایی با فرکانس پایین را کاهش داده و حذف کند.

البته نباید انتظار داشت که عملکردی شبیه به Elite 875t را ارائه دهد چرا که این مدل به تراشه اختصاصی حذف نویز مجهز شده است. ناگفته نماند که استفاده از این ویژگی می‌تواند تا حدودی شارژ بیشتری از باتری ایرباد را مصرف کند و در نتیجه، مدت زمان نگهداری شارژ کاهش خواهد یافت.

منبع
ورج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا