تکنولوژی

هشتمین شرکت نوآور جهان؛ کانوا، ساخت فایل‌های گرافیکی با چند کلیک

کانوا (Canva) هشتمین شرکت نوآور جهان از میان پنجاه شرکت نوآور جهان به انتخاب مجله  Fastcompany است.

شرکت  کانوا توانسته با ارائه قالب‌های گرافیکی متنوع و ابزارهایی کاربردی، امکان خلق انواع فایل‌ها در مدل‌های مختلف را برای کاربران فراهم کند.

با استفاده از پلتفرمی‌که کانوا ارائه داده، می‌توان انواع پوستر، دعوتنامه، کارت‌های ویزیت و یا حتی تبلیغات در فضا وب را آماده کرد. تمرکز اصلی این شرکت روی ارائه خدمات ساخت ارائه‌های اسلایدشو معطوف شده است.

کانوا به کاربران خود این اجازه را می‌دهد تا از طریق گوشی‌های موبایل، تغییرات مد نظر را روی اسلایدها انجام دهند و پس از اضافه کردن انواع فایل از قبیل ویدیو، نقشه، پست‌های شبکه‌های اجتاعی و غیره، از طریق URLهای زنده، آن‌ها را به اشتراک بگذارند.

ملانی پرکینز، مدیرعامل کانوا می‌گوید که این شرکت تلاش کرده تا قابلیت‌های متنوعی را پلتفرم خود اضافه و امکان تعامل آنلاین را برای کاربران فراهم کند. کانوا اخیرا یک ابزار جدید را ارائه کرده که به شرکت‌ها این اجازه را می‌دهد تا تمپلیت‌های مورد نیاز را شخصا آماده کنند و تغییراتی همچون رنگ، فونت و لوگو را به آن اضافه کنند. این کار به آن‌ها کمک خواهد کرد تا برندشان در جهان، بیشتر شناخته شود.

در حال حاضر، بیش از یک میلیون نفر در جهان از خدمات کانوا استفاده و جزو مشترکان پولی آن هستند. همچنین بالغ بر یک میلیون فایل ارائه نیز هر هفته توسط کاربران این سرویس آماده می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا