اپلپوشیدنی هوشمند

پیش‌بینی رشد 50 درصدی عرضه ایرپاد در سال 2020

اگرچه فروش گوشی‌های آیفون در طی هفته‌های اخیر به دلیل شیوع کرونا جهان، افت محسوسی را تجربه کرده اما به نظر می‌رسد که ایرپادهای این شرکت می‌توانند امسال درآمد قابل‌توجهی را برای اهالی مانتین ویو به ارمغان آورند.

طبق گزارشی که اخیرا توسط DigiTimes و با توجه به اطلاعاتی که از طریق زنجیره تامین قطعات محصولات اپل گردآورده شده، میزان عرضه ایرپادهای این شرکت در سال جاری میلادی با رشدی 50 درصدی همراه خواهد بود.

این میزان درصد یعنی اپل در سال 2020، چیزی حدود 90 میلیون ایرپاد را به عرضه خواهد کرد که افزایش قابل‌توجهی را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد. البته میزان عرضه را نباید با میزان فروش اشتباه گرفت، اما اغلب شرکت‌ها عرضه را مبنایی برای فروش درنظر می‌گیرند و مطمئن‌اند که محصول آن‌ها در هر لحظه که مشتری وارد فروشگاه شود، موجود و قابل خرید است.

اینکه آیا اپل می‌تواند این میزان ایرپاد را در سال پیش رو به فروش برساند، به طور دقیق مشخص نیست؛ ممکن است که نتواند به این پیش‌بینی برسد و شاید هم حتی فراتر از این تعداد را به دست مشتریان برساند. با این‌حال، دستور اپل به ساخت و عرضه این میزان ایرپاد، حداقل نشان‌دهنده اطمینان این شرکت نسبت به فروش خوب ایرپاد در سال 2020 است.

در حال حاضر، ایرپاد به عنوان یکی از پرفروش‌ترین محصولات اپل به شمار می‌رود و توانسته در روزهایی که فروش آیفون، روندی نزولی را نشان می‌دهد، همچنان خود را در قامت یک محصول پرطرفدار نگه دارد. طبق آخرین گزارش‌ها، اپل امسال تغییراتی را نیز در طراحی و قابلیت‌های ایرپاد جدید خود لحاظ خواهد کرد که می‌تواند جذابیت‌های این محصول را دوچندان و کاربران بیشتری را نسبت به خرید آن ترغیب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا