ویروس کرونا

مالک شرکت علی بابا یک میلیون ماسک به ایران هدیه کرد

«جک ما» بنیان‌گذار شرکت چینی علی بابا، 1 میلیون ماسک به ایران هدیه کرد.

«جک ما» در اکانت ویبوی خود با انتشار تصویر چند کودک که به دلیل ابتلا به کرونا بستری شده اند نوشت بین ما و ایران هزاران مایل فاصله است اما این فاصله باعث دوری دو ملت از یکدیگر نشده است.

هدیه ماسک جک ما علی بابا به ایران

او با اشاره به شیوع ویروس کرونا در ایران نوشت در روزهای اخیر، ما تلاش های بسیاری را برای جمع آوری یک میلیون ماسک انجام داده ایم اگرچه فاصله بسیار دور است و حمل و نقل پر دردسر است اما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا هرچه سریعتر آنها را به تهران بفرستیم.

وی اظهار امیدواری کرد این ماسک ها بتوانند نیاز فوری ایران را کاهش دهند از کودکان محافظت کنند و هرچه سریع تر به همه گیری کرونا پایان دهند و جهان را سالم تر کنند.

این کار افرین بزرگ چینی ادامه داد: اخیراً اوضاع اپیدمی در ایران جدی تر شده است و ایران با کمبود ماکس و تجهیزات پزشکی مواجه است.

صفحه ویبو «جک ما»
جک ما (Jack Ma) (زاده ۱۰ سپتامبر ۱۹۶۴) کارآفرین، صنعت‌گر و مدیر ارشد اجرایی چینی است، که در سال ۱۹۹۹ گروه علی‌بابا را تأسیس کرد وی به‌عنوان مدیر عامل و رئیس هیات مدیره گروه علی‌بابا فعالیت کرد.

جک ما در ماه اوت ۲۰۱۸ با دارایی خالص ۳۸٫۶ میلیارد دلار در فهرست ثروتمندترین افراد چین قرار گرفت وی هم‌اکنون در رتبه ۲۰ از فهرست ثروتمندترین افراد جهان مجله فوربز قرار دارد.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. یک ملیون ماسک میشه اگر قیمت هر ماسک به صورت کلی ۱۰۰۰ تومن در نظر بگیریم که به صوررت کلی کمتر در میاد… میشه کمتر از حدود یک میلیارد تومان یعنی یک پانصد هزارم ثروتش… مثل اینکه من کل ثروتم پانصد میلیون تومن باشه و یک ده هزار تومنی کمک کنم و ژست بگیرم که کمک کردم… یاد یک خاطره میندازه یک بار یک گدایی اومد و عموم به پسر عموم گفت سعید جان برو یک اسکانس ده تومنی (البته ده تک تومنی) تو داشبورد ماشین هست بیار به این گداهه بده و بعدش یک ساعت برام روضه خوند که من کلی جهیزیه و … کمک کردم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا