بازی

اختلال آی او اس 13 در بازی‌های فورت نایت و PUBG Mobile

آی او اس 13 چند روز پیش در حالی منتشر شد که از همان ساعات آغازین گزارش‌ها و اعتراضات زیادی در رابطه با باگ‌های این نسخه منتشر شد. به‌خاطر همین فشارها اپل در حال تلاش برای عرضه هرچه سریع‌تر آی او اس 13 است. اما یک دسته از کاربرانی که از نصب آی او اس 13 خیلی خشمگین به‌نظر می‌رسند، کاربران بازی های فورت نایت و PUBG Mobile هستند. ظاهرا اختلال آی او اس 13 در فورت نایت و PUBG Mobile باعث اعتراض بسیاری از طرفداران این بازی در سراسر دنیا شده است.

آی او اس ۱۳ اپل، امکانات، چگونگی نصب و دستگاه‌های پشتیبانی کننده

هر دو بازی فورت نایت و PUBG Mobile وابستگی زیادی به لمس‌های چند گانه یا همان مولتی تاچ دارند. حال مشکل اینجاست که لمس سه انگشتی در آی او اس 13 به منظور تسهیل در ویرایش متن طراحی شده است. اما با لمس سه انگشت در حین بازی شما به اطراف حرکت می‌کنید و دوربین را کنترل می‌کنید.

اپل آی‌اواس 13 را رسما منتشر کرد

از این رو پس از نصب 13 آی او اس 13، زمانی که کاربر در حین بازی از لمس سه انگشتی استفاده می‌کند، یک نوار ویرایش متن در بالای صفحه بازی نمایان می‌شود و این مسئله موجب اعتراض و نگرانی شدید این دسته از کاربران شده است.

البته طبق گزارشات اختلال آی او اس 13 در بازی‌های فورت نایت و PUBG در نسخه بتا آی او اس 13.1 رفع شده و کاربران باید منتظر عرضه رسمی این نسخه طی چند روز آینده باشند چراکه هیچ راهی برای رفع این ایراد در آی او اس 13 وجود ندارد. ضمنا اپل هنوز واکنشی نسبت به این باگ جدید آی او اس 13 نداشته است.

منبع: ورج

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا