تکنولوژی

گوگل برای رخداد سخت‌افزاری 23 مهر دعوتنامه فرستاد

پرچمدار جدید گوگل بالاخره معرفی می‌شود؟

شرکت گوگل روز گذشته رسانه‌ها را برای رخداد این شرکت در روز سه شنبه 23 مهر در شهر نیویورک دعوت کرد. انتظار می‌رود گوگل در این مراسم رسما از پیکسل 4، پیکسل 4 ایکس‌ال و دیگر دستگاه‌ها از جمله پیکسل‌بوک 2 و نسل جدید گوگل هوم رونمایی کند.

روی دعوتنامه رخداد مهر گوگل جمله «به اینجا بیایید و از چند محصول جدیدی که گوگل ساخته بازدید کنید» نوشته شده است.

تصاویر لورفته پیکسل 4 گوگل به همراه جزئیات

گوگل بر خلاف سیاست دیگر شرکت‌های تکنولوژی، تیر ماه امسال کار بر روی پیکسل 4 را رسما تایید کرد. از آنجایی که همه از این مسئله باخبر شدند، گوگل هم اخیرا تصمیم گرفت یک سری جزئیات را از پرچمدار جدید خود به اشتراک بگذارد و حال حاضر به‌کارگیری تکنولوژی تشخیص چهره مشابه فیس‌آیدی اپل را تایید کرده است. این سیستم نیز به منظور تشخیص چهره فرد به‌کاگرفته می‌شود.

گوگل پیکسل 4 با لنز تله عرضه می‌شود

البته جزئیات تایید شده توسط گوگل با ده‌ها تصویر لورفته از پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس‌ال در چند هفته اخیر همراه شد و حتی ویدیوهایی از پیکسل 4 ایکس‌ال نیز توسط برخی منابع منتشر شد.

پیکسل‌بوک جدید معرفی می‌شود؟

همچنین گوکل اخیرا اشاره داشت که در حال کار بر روی نسخه جدید لپتاپ پیکسل‌بوک 2017 است و پس از شکست‌های متعدد سال گذشته در تولید تبلت «پیکسل اسلیت» این شرکت قصد دارد مجددا روی لپتاپ پیکسل‌بوک با قابلیت‌ها و سختافزار جدید کار کند. شکست‌های گوگل در بخش تبلت منجر به لغو تولید تبلت‌های پیکسل اسلیت و خروج کامل شرکت از عرصه تولید تبلت‌ها شد.

گزارش تصویری اختصاصی آی تی ایران از نمایشگاه خودرو فرانکفورت

گوگل در رخداد سخت‌افزاری سال 2018 از پیکسل 3، پیکسل 3 ایکس‌ال، گوگل اسلیت و گوگل نست هاب رونمایی کرد. حال تمام شواهد گواه بر این هستند که در رخداد 23 مهر امسال گوگل، پرچمداران جدید این شرکت برای رقابت با آیفون‌های 2019 و پرچمداران جدید سامسونگ معرفی خواهند شد.

منبع: ورج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا