اپل

اپل واچ سری ۵ عرضه شد

این ساعت ۱۸ ساعت با یک شارژ کار میکند

اپل واچ سری ۵ یا ساعت اپل نسل پنجم Apple Watch Series 5  در رویداد این شرکت معرفی شد ساعتی که دارای صفحه نمایش رتینا و Compass داخلی و تماس بین‌المللی اظطراری است.
rusbankinfo.ru

در اپل واچ سری پنج صفحه نمایش خاموش نمی‌شود بنابراین نیازی به زدن روی صفحه نمایش یا بلند کردن دست برای دیدن زمان ندارید.

این ساعت اپل به Compass داخلی مجهز شده که برای مسیریابی بهتر و سنجش ارتفاع کاربرد دارد. همچنین امکان تماس اضطراری با اپل واچ در ۱۵۰ کشور جهان بدون نیاز به آیفون از دیگر امکانات این ساعت اپل است.

اپل واچ سری پنجم در مدلهای متنوع‌تر و با بدنه مختلفی عرضه شده است شامل بدنه آلومینومی، استنلس استیل، سرامیکی و تینانیومی .

روی ساعت اپل نسل پنجم ۵ سیستم عامل watchOS 6 قرار دارد .

اپل واچ سری ۵ ساعت اپل نسل پنجم

زمان عرضه اپل واچ سری ۵

اپل واچ سری پنج ( مدل GPS دار ) از همین امروز در ۴۱ کشور جهان قابل پیش خرید است. اپل واچ سری پنج GPS + سلولار ( سیم‌کارت) نیز از امروز در ۲۲ کشور قابل پیش خرید است. هر دو مدل از ۲۰ سپتامبر ( ۲۹ شهریور ) عرضه‌شان شروع می‌شود.

صفحه نمایش همیشه روشن رتینا اپل واچ سری ۵
صفحه نمایش همیشه روشن رتینا اپل واچ سری ۵ کار را برای دارندگان این ساعت راحت می‌کند

صفحه نمایش رتینا همیشه روشن

ویژگی اپل واچ سری ۵ این است که زمان و سایر اطلاعات مهم روی آن همواره نمایش داده می‌شود. اپل برای ایجاد این ویژگی روی این ساعت از ترکیب چندین تکنولوژی بهره گرفته از جمله از پولی سیلیکون با دمای پایین و صفحه Oxide برای سنسورهای نوری.

این ترکیب تکنولوژی باعث شده که مهمترین ویژگی این ساعت خودنمایی کند و آن ۱۸ ساعت عمر باتری آن است که نسبت به نسلهای قبلی این ساعت بسیار چشمگیر است.

تماس اضطراری بین‌المللی

اپل برای ایجاد امنیت بهتر روی این ساعت ویژگی تماس اضطراری بین‌المللی را روی آن تعبیه کرده است. این ویژگی روی ساعتهای سلولار نسل پنجم فعال است و در ۱۵۵ کشور جهان کاربرد دارد. در صورتی که ساعت اپل افتادن شخص را تشخیص دهد و بعد شخص برای مدت یک دقیقه حرکتی نکند تماس خودکار فعال می‌شود.

تماص اضطراری بین المللی اپل واچ سری ۵

سری جدید ساعت

اپل که علاقه زیادی به ساخت کیس ساعت با جنسهای گوناگون دارد امسال هم یک جنس جدید را برای ساخت کیس ساعت به کار گرفته و آن فلز تیتانیوم است. فلزی که به گفته اپل از استنلس استیل سبک تر و مقاوم تر است. همزمان با رویداد اپل واچ سری ۵  اپل این ساعتهای تیتانیومی را در دو سری زده یکی سری تیتانیوم طبیعی است که شامل رنگهای زیر است:

مدل دیگر ساعتهای تیتانیومی استایل کلاسیک است که در رنگهای طلایی، نقره‌ای و ذغالی است. همچنین کیسهای آلومینیومی نیز در رنگهای نقره‌ای ، طلایی و اسپیس گری با مواد صددرصد قابل بازیافت تولید شده است.

اپل واچ نایک و اپل واچ هرمس

هم هرمس و هم نایک هم حالا با واچ فیس‌های متفاوتی عرضه شده اند

قیمت اپل واچ سری ۵

اپل واچ سری ۵ با GPS قیمتش از ۳۹۹ دلار شروع می‌شود و قیمت اپل واچ سری ۵ دارای GPS و سلولار از ۴۹۹ دلار آغاز می‌شود. قیمت جدید اپل واچ محبوب سری ۳ با جی پی اس سرخود و سنسور ضربان قلب و ضد آب از ۱۹۹ دلار شروع می‌شود.

سیستم عامل watchOS 6 برای ساعتهای سری ۳ به بعد اپل عرضه می‌شود و زمان عرضه آن ۱۹ سپتامبر ( ۲۸ شهریور ) است.

منبع

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا