اسنپ

اسنپ : از راننده تقدیر می‌کنیم

ظاهرا اسنپ در ماجرای پیاده کردن مسافر توسط راننده به خاطر بدحجابی تصمیم به حمایت از راننده‌اش گرفته است.

اسنپ ابتدا در بیانیه‌ای هم از راننده و هم از مسافر دلجویی کرد اما این به مذاق برخی طرفداران حرکت راننده خودرو خوش نیامد و آنها خواستار برخورد با این تاکسی اینترنتی شده بودند. همین باعث شد که اسنپ اطلاعیه‌ جدیدی منتشر کند.

در این بیانیه آمده است : اسنپ خود را مقید به چارچوب‌های قانونی و ارزشهای اسلامی جامعه می‌داند و بر پایبندی به آن متعهد است و قوانین شرکت اسنپ صراحتا التزام به رعایت حجاب تاکید شده است.

اسنپ ضمن تکذیب برخورد با راننده همچنین گفت که حساب کاربری او نه تنها غیر فعال نشده بلکه بابت رعایت قوانین شرکت قدردانی به عمل خواهد آمد. اسنپ همچنین بابت افشای اطلاعات شخصی راننده خود را محق به پیگیری موضوع می‌داند.

اسنپ همچنین تماس با مسافر را هم طبق رویه‌های این شرکت دانست و گفت این تماسها به منزله تایید رفتار مسافر نبوده است.

ماجرای جنجالی راننده اسنپ که به خاطر بی حجابی مسافرش را پیاده کرد

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

  1. اسنپ این کار رو برای رضایت کسانی کرده که خودشون با ماشین ضد گلوله از خط ویژه میرن. اینکه یه راننده خودش رو مجری قانون بدونه و مسافر رو وسط اتوبان پیاده کنه و قوه قضاییه وارد بشه تا مسافر توییت غلط کردم بنویسه از اون اتفاق هایی هست که فقط در ایران احتمال وقوع داره.
    من با کمال میل اسنپ رو از گوشی پاک کردم.

  2. باسلام بنده قبلاً راننده اسنپ بودم ومدت یکسال به کار مشغول شدم اما مدتی بدلیل مشکلات به شهرستان رفتم و نتونستم فعالیتم روبااسنپ ادامه دهم این امر موجب شدم ازطرف مقامات اسنپ حساب کاربریم غیرفعال شودوبهانه اینه که میگن نیروی انتظامی جلوی فعالیت وادامن کارمنوگرفته بدلیل سوسابقه که من دراین خصوص ابتدا عدم سویابقه آورده بودم می‌خوام بگم این درست نیست چراکه متاهلم وبکارنیازمندم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا