تکنولوژی

پلی استیشن در نمایشگاه E3 شرکت نمی‌کند

پلی استیشن اعلام کرده که در نمایشگاه سرگرمی‌های الکترونیکی E3 سال ۲۰۱۹ شرکت نمی‌کند. این برای نخستین بار بعد از ۲۴ سال حضور پیاپی سونی در این نمایشگاه است که این شرکت تصمیم گرفته چیزی در مهمترین رویداد گیم سال نداشته باشد. 
در بیانیه‌ای که سونی در این زمینه منتشر کرده به این موضوع اشاره کرده که این شرکت می‌خواهد همواره نوآوری و خلق تکنولوژی‌های نو را حفظ کند و به همین جهت تصمیم گرفته که در E3 سال ۲۰۱۹ شرکت نکند. این شرکت همچنین گفته می‌خواهد ارتباط خود را با مشتریانش از روش‌های دیگر در طی سال ۲۰۱۹ حفظ کند و این موضوع را بعدا اعلام خواهد کرد. 
این دومین رویداد مهم است که پلی استیشن سونی طی ماه‌های اخیر آن را کنسل کرده است. این شرکت همچنین رویداد سالانه پلی استیشن را که همواره در اوایل ماه دسامبر برگزار می‌کرد را نیز کنسل کرده است. 
یک مدیر سونی در این زمینه گفته که ما نمی‌خواهیم انتظارات را بالا ببریم و بعد چیزی را عرضه نکنیم. 
در ماه اکتبر Kenichiro Yoshida مدیرعامل سونی پیش بینی کرد که نسل بعدی پلی استیشن در سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد. هر چند او در مورد نام پلی استیشن ۵ نظری نداد.
سونی تنها شرکت مشهوری نیست که در نمایشگاه سرگرمی‌های الکترونیکی E3 شرکت نخواهد کرد پیش از این شرکت نینتندو نیز اعلام کرده چنین قصدی دارد.

منبع: د ورج

مرتبط: 

پیام مشکوک پلی استیشن را از کار می‌اندازد

نوشته های مشابه

‫128 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا