تکنولوژی

اعمال محدودیت در فوروارد کردن پیغام‌ها در واتس‌اپ

برنامه WhatsApp تصمیم دارد به زودی آپدیت جدیدی برای پلت فرم iOS  عرضه کند، که در این آپدیت قرار است راهکارهایی برای محدود کردن ارسال خبرهای کذب(Fake News) معرفی شود. تغییراتی که قرار است در نسخه جدید اعمال شود تقریبا یک ماه پیش به صورت مفصل در بلاگ پستی معرفی شد که در ادامه به خلاصه‌ای از این تغییرات اشاره می‌کنیم.

همانطور که خود شرکت WhatsApp ماه گذشته اعلام کرده، در این به روز رسانی قرار است قابلیت فوروارد کردن پیغام‌ها محدودتر شود، قابلیتی که چند سال پیش به این برنامه اضافه شد. 

در به روز رسانی جدید، فوروارد کردن پیغام‌ها به 5 چت در لحظه کاهش پیدا می‌کند. به علاوه دگمه «فوروارد سریع» نیز حذف شده است. این قابلیت‌ها اخیر برای کاربران هندی تست شده است، زیرا این دسته از کاربران بیشتر از هر جای دیگری در دنیا از قابلیت فوروارد کردن پیغام‌ها استفاده می‌کنند و در یک لحظه بیش از یک پیغام برای تعداد زیادی کاربر ارسال می کنند.  

در آخرین به روز رسانی برنامه واتس‌اپ، تغییرات جدید برای تمامی کاربرانی که از این برنامه به روی گوش‌های موبایل خود استفاده می‌کنند ، قابل مشاهده خواهد بود. همچنین اعلام شده است که ممکن است در آینده و در صورت نیاز این تغییرات ویرایش شوند اما فعلا، در نسخه جدید امکان فوروارد پیغام‌ها تنها برای 5 مخاطب امکان پذیر خواهد بود.     

مرتبط: 

مدل درآمد واتس‌اپ بالاخره مشخص شد

ویژگی جدید واتس‌اپ برای گروه‌ها                 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.