تکنولوژی

آمار مکالمه ایرانی‌ها با جهان در نوروز

شرکت ارتباطات زیرساخت در ایام نوروز امسال،‌ بيش از 43 ميليون و 457 هزار دقیقه ترافیک بین الملل هموطنان را بین ایران و دیگر کشور های جهان برقرار کرد.

مهندس سهراب آغ بیات مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت با اعلام این مطلب افزود: از این حجم مکالمه، بيش از 28 ميليون و 976 هزار دقیقه سهم ترافیک صادره از ایران به دیگر کشورها و حدود 14 ميليون و 481 هزار دقیقه سهم ترافیک وارده بین الملل به کشور بود.

وی توضیح داد: بیشترین مسیر ترافیک بین‌الملل مربوط به کشور های افغانستان، عراق، امارات، ترکیه، پاکستان، آمریکا، آذربایجان، کانادا و آلمان بوده است.

مهندس آغ بیات ادامه داد: اوج ترافیک روزانه مربوط به روز اول فروردین سال 1397 بوده است که در این روز بيش از 4 ميليون و 530 هزار دقیقه مکالمه مبادله شده است.

مدیرکل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت در پایان گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت پیش‌بینی‌های فنی لازم را برای ساعت پیک ترافیک نوروزی فراهم کرده بود و کارشناسان این شرکت در ایام نوروز در شیفت های 24 ساعته در محل کار خود حضور داشتند تا مکالمات هموطنان عزیز در این ایام بدون هیچ اختلالی و با کیفیت مطلوب برقرار شود.

منبع : شرکت ارتباطات زیرساخت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا