تکنولوژی

آیفون 6 اس، قبل و بعد از تعویض باتری

اپل دسامبر سال گذشته اعلام کرد که با افزایش عمر باتری و ناتوانی در فول شارژ شدن، عملکرد آیفون‌ها نیز به مراتب کندتر از گذشته می‌شود. از همین رو شرکت اپل به کاربران خود پیشنهاد کرده که باتری آیفون خود را با تخفیفات قابل توجه و هزینه کم تعویض کنند تا بتوانند مجددا از حداکثر قدرت گوشی خود بهره ببرند. در ویدیوی جدیدی که امروز منتشر شد، تفاوت قابل توجه عملکرد یک آیفون 6 اس قبل و بعد از تعویض باتری نشان داده شده است.

مطالب مرتبط:

چند راهکار ساده برای محافظت از باتری آیفون

عذرخواهی اپل و 50 دلار تخفیف تعویض باتری آیفون

در این ویدیو که توسط “بنت سوربو” منتشر شده، آیفون 6 اس او را قبل و بعد تعویض باتری نشان می‌دهد. سوربو می‌گوید این آیفون 2 سال پیش خریداری شده و قبل از تعویض باتری عملکرد آن با کندی قابل توجهی مواجه شده بود. آنچه در رابطه با این ویدیو قابل توجه است اینکه در این ویدیو از دو دستگاه متفاوت استفاده نشده و در هردو ویدیو همان آیفون را قبل و بعد از تعویض باتری مشاهده کنیم. در ادامه می‌توانید این ویدیو را به صورت کامل مشاهده کنید.

در طول این ویدیو هم سوربو وظایف و برنامه‌های مختلفی را با گوشی اجرا می‌کند. تفاوت عملکرد در دو ویدیو کاملا قابل توجه است که این تفاوت حتی در انجام وظایف اصلی مانند لود کردن صفحه هوم آیفون هم محسوس و قابل مشاهده است.

در بخش بنچمارک هم این آیفون ابتدا نمره 2485 را در Geekbench کسب می‌کند در حالی که پس از تعویش باتری این رقم به 4412 ارتقاء پیدا می‌کند که تفاوت قابل توجهی محسوب می‌شود.

مطالب مرتبط:

خشم کاربران از دستکاری‌های عمدی اپل

باتری آیفون 6 کم‌ یاب شد

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.