تکنولوژی

آمازون پوشاک ورزشی تولید می‌کند

شرکت آمازون ابتدا فعالیت خود را با فروش آنلاین کتاب آغاز کرد اما در طول این چند سال آنقدر گسترش پیدا کرده که بسیاری از صنایع مختلف توان رقابت با این شرکت را نداشته و در نتیجه ورشکست شده‌اند. آمازون در حال حاضر جایگاه خود را به‌عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در زمینه تکنولوژی کاملا محکم کرده و بعید میدانیم به همین جایگاه بسنده کند و اگر گزارش‌های جدید حقیقت داشته باشند، به‌زودی شاهد ورود آمازون به عرصه پوشاک ورزشی خواهیم بود. منابع مختلف ادعا می‌کنند کمپانی آمازون در آینده بسیار نزدیک خط تولید پوشاک ورزشی خود را راه‌اندازی و با کمپانی‌های بزرگی از جمله نایکی و Lululemon رقابت جدی را آغاز خواهد کرد.

خبرگزاری بلومبرگ در گزارش خود اظهار کرده که آمازون کمپانی تایوانی «ماکالوت» را به‌خدمت گرفته و این شرکت را مسئول تولید پوشاک تحت برند آمازون کرده است. این کمپانی تایوانی برای دیگر برندهای معروف دنیا از جمله Gap و Kohl نیز پوشاک تولید می‌کند. در این گزارش آمده که این پروژه به‌تازگی آغاز شده و هنوز قرارداد اصلی و طولانی مدتی بین این دو شرکت امضا نشده است. این تولیدکننده تایوانی قرار است فعلا به صورت آزمایشی برای آمازون پوشاک ورزشی تولید کند.

این اولین باری نیست که آمازون پای در عرصه پوشاک و مد می‌گذارد. شرکت آمازون در گذشته لباس‌های رسمی و مجلسی را تحت برندهای معروف از جمله Paris Sunday و goodthreats به مشتریان خود در سراسر آمریکا عرضه کرده است.

گفته می‌شود یک تولیدکننده تایوانی دیگر به نام Eclat Textile هم در این پروژه جدید آمازون نقش دارد. شرکت Eclat در حال حاضر وظیفه تولید پوشاک برای غول‌های بزرگ محصولات ورزشی از جمله نایکی، آندر آرمور و Lululemon را بر عهده دارد و در این زمینه سابقه بسیار درخشانی دارد.

آمازون هنوز این اخبار را تایید یا رد نکرده است.

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا