تکنولوژی

بهترین کابین‌های فرست‌کلاس در خطوط هوایی

فرست کلاس در هواپیماها به معنی ارایه بهترین خدمات به مسافران است و این فقط شامل صندلی بزرگتر و جای بیشتر در محل نشستن در هواپیما نمی‌شود بلکه اقامات ( قبل از پرواز ) در سالن‌های استراحت مخصوص در فرودگاه‌ها، غذا و نوشیدنی‌های با کیفیت‌تر و متنوع‌تر در هنگام پرواز و حمل و نقل فرودگاهی هم می‌شود. 

با این حال از آنجا که رقابت در زمینه کیفیت تمامی ندارد چندین سالی هست که برخی خطوط هوایی اقدام به راه‌اندازی کابین‌های اختصاصی فرست کلاس کرده‌اند. در ادامه نگاهی داریم به بهترین کابین‌های فرست‌کلاس و خدمات آنها در هنگام پرواز . 

آپارتمان فرست هواپیمایی اتحاد 

هواپیمایی اتحاد نام آپارتمان فرست را برای این محصول خود برگزیده و این آپارتمان جایی است که هم صندلی چرمی و هم تخت جداگانه دارد. در هر هواپیما فقط 9 آپارتمان فرست وجود دارد. 

سوییت فرست کلاس امارات

تصور یک فضای راحت و آرام اختصاصی در فضا دشوار است اما هواپیمایی امارات چنین کاری را انجام داده و در هواپیماهای A380 ، A340-500 و بوئینگ می‌توان این سوییت کوچک اما اختصاصی را گرفت. برای آنکه به اندازه کافی در هنگام رسیدن به مقصد سرحال باشید همچنین می‌توانید در هنگام پرواز در حمام مخصوص دوش بگیرید. 

سوییت فرست کلاس هواپیمایی سنگاپور

سوییت فرست کلاس خطوط هوایی سنگاپور به طور اختصاصی فقط در هواپیماهای A380 این شرکت وجود دارد.هر کابین در اینجا دارای در مخصوص به خود است که با بستن آن میتوانید فضای اختصاصی خود را داشته باشید. 

Catay pacific ، هواپیمایی هنگ کنگ

خطوط هوایی هنگ کنگ پس از دیزاین دوباره سالن استراحت فرست کلاس فرودگاه هنگ کنگ این تازگی را به فرست کلاس خود هواپیماهایش هم انتقال داد. 

بریتیش ایرویز

وقتی با هواپیمایی بریتیش ایرویز سفر می‌کنید در فرودگاه هیترو به سالن استراحت کنکورد دسترسی دارید و صندلی‌های بسیار راحت آن. اما صندلی‌های داخل هواپیما حتی از صندلی‌های سالن استراحت هم راحت‌تر است. برخورد حرفه‌ای خدمه بریتیشن ایرویز پرواز لذت‌بخشی را برای شما ایجاد می‌کند ولو آنکه غذای آنها چندان هم دلچسب نباشد.  

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.