تکنولوژی

با آی‌فون در نوشابه باز کنید!

Megaverse کیس ویژه آیفون است که با‌ ایجاد مکش، می‌تواند به پنجره، آینه، وایت‌بورد، فلز و انواع و اقسام سطوح بچسبد. به گزارش وب‌سایت Digitaltrends، با استفاده از این کیس حتی می‌توانید گوشی خود را به یک کیف پول و یا در بازکن نوشابه تبدیل کنید.

با گذشت دو هفته از حضور در کمپین Indiegogo، طرح Megaverse موفق شده با پشتیبانی حدود 300 سرمایه‌گذار، به هدف خود در جمع‌آوری سرمایه 20 هزار دلاری برسد و حتی از آن هم فراتر برود. صفحه‌های پشتی این کیس، در چهار رنگ طلایی، رزگلد، خاکستری و سیاه به بازار عرضه می‌شوند. علاوه بر این، با تغییر صفحات کیس می‌توانید از گوشی خود به عنوان یک کیف پول، آینه نشکن و یا حتی در بازکن نوشابه استفاده کنید.

در صورتی که شما از کاربران گوشی آیفون نیستید بازهم می‌توانید از صفحات مکشی این شرکت، روی کیس‌های دیگر گوشی‌های هوشمند استفاده کنید. در این صفحات، میلیون‌ها روزنه کوچک با ایجاد مکش گوشی شما را به سطح دلخواهتان می‌چسبانند.

این صفحات نانوساکشن از قابلیت خودترمیمی و مقاومت در برابر دمای بالا هم بهره‌مند شده‌اند.

تولیدکنندگان این کیس، هدف از طراحی آن را تلاش برای بهره‌گیری از فرصت‌های موجود، در جهت بهبود تجربه هر روزه کاربران در استفاده از گوشی‌های هوشمند عنوان کرده‌اند. 

منبع : آی‌تی‌ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا