خودرو

چرا به یک ردیاب خودرو در اتومبیل خود احتیاج دارید!

ردیاب خودرو یکی از قطعاتی است که گاها در لزوم توجه به آن کم کاری میکنیم. با وجود اینکه یک دزدگیر اینترنتی می‌تواند امنیت خودروی شما را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد، اما با این وجود باز هم هنوز عموم مردم از اهمیت وجود این قطعه در اتومبیلهای خود ناآگاه هستند و عموما آن را با مسیریابهای موجود در تلفن‌های همراه اشتباه می‌گیرند.

ردیاب خودرو قطعه‌ای مستقل است که بر روی ماشین شما نصب می‌شود و مزایا و امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد که مسیریابی حرفه‌ای فقط یکی از آنهاست. اگر به وبسایت https://arshinco.com/blog/why-car-tracker-is-important سری بزنید می‌توانید با ویژگی‌های یک دزدگیر اینترنتی خوب آشنا شوید. در ادامه ی این نوشته اما میخواهیم به این سوال جواب دهیم که چرا به یک ردیاب خودرو در اتومبیل خود احتیاج داریم؟

دزدگیر اینترنتی دقیقا چه کاری انجام میدهد؟

ردیاب خودرو یا دزدگیر اینترنتی قطعه‌ای است که روی اتومبیل شما نصب می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد تا موقعیت دقیق خودروی خود را در هر لحظه مشاهده کنید! همین؟ خیر. ردیاب خودرو می‌تواند ویژگی‌های منحصربفردی داشته باشد که آن را به یک وسیله ی بسیار کاربردی‌تر تبدیل خواهد کرد.

بعضی از ردیابهای خودرو این امکان را به شما می‌دهند تا از مشکلات فنی خودروی خود خیلی زود مطلع شوید و قبل از بالا رفتن هزینه‌ها پیشگری انجام دهید. دزدگیرهای اینترنتی همچنین می‌توانند با ارسال نوتیفیکیشنها و آلارمهای هشدار دهنده به شما اطلاع دهند که در عدم حضور شما خودروی شما در حال حرکت کردن است و یا اتفاقاتی در نزدیکی خودروی شما در حال رخ دادن می‌باشد.

مزایای داشتن یک ردیاب خودرو بر روی اتومبیل

حالا که به طور کلی متوجه شدید دزدگیر اینترنتی چیست و چه کارهایی می‌تواند انجام دهد بد نیست تا با هم به ویژگی‌های فوق العاده‌ای که این قطعه در اختیار شما قرار می‌دهد بپردازیم.

موقعیت دقیق خودروی خود را در هر لحظه می‌بینید!

ردیاب خودرو همانطور که از نامش پیداست وظیفه ی این را دارد تا موقعیت خودروی شما را به شما نشان دهد. تصور کنید وقتی از محل کار خود خارج شده‌اید خودروی شما در محل پارک همیشگی نیست و جابجا شده است. حالا به جای نگران شدن می‌توانید به راحتی با خرید دزدگیر اینترنتی مناسب، موقعیت دقیق اتومبیل خود را پیدا کنید و به سراغش بروید.

یا تصور کنید که همسر یا فرزند شما هنوز به قراری که با شما داشته نرسیده و میخواهید بدانید چقدر با شما فاصله دارد. می‌توانید با استفاده از ردیاب خودرو محل دقیق آنها را ببینید و برنامه ریزی جدیدی داشته باشید. از طرفی اگر خودروی شما خدای ناکرده سرقت شده باشد می‌توانید از طریق ردیاب خودرو محل دقیق خودرو را پیدا کنید. به این مورد در ادامه بیشتر خواهیم پرداخت.

ردیاب خودرو همراه شما در مواقع اضطراری خواهد بود.

حتما شما هم موافق هستید که در حین حوادث رانندگی یا هر نوع حادثه ی جدی که نیاز به ارسال سریع نیروهای امداد و درمان داشته باشد زمان مهمترین عامل نجات دهنده است. با وجود یک ردیاب خودرو بر روی اتومبیل شما اگر خدای ناکرده اتفاقی برای شما یا عزیزانتان بیفتد می‌توانید موقعیت دقیق حادثه را به نیروهای امدادی اطلاع دهید و در زمان صرفه جویی قابل توجهی داشته باشید و همینطور سریعتر به بیمارستان یا محلی امن منتقل شوید.

از طرفی در صورتی که در حال حرکت نیاز به پیدا کردن یک مکان خاص داشته باشید، به عنوان مثال بیمارستان یا درمانگاه، ردیاب خودروی شما می‌تواند سریعترین و نزدیکترین نقطه در حوالی موقعیت مکانی شما را پیدا و به شما پیشنهاد دهد.

ردیاب خودرو همراه شما در مواقع اضطراری خواهد بود.
ردیاب خودرو همراه شما در مواقع اضطراری خواهد بود.

ردیاب خودرو بهترین وسیله برای والدین نگران می‌باشد!

اگر همیشه نگران رانندگی کردن فرزندان خود هستید و نمی‌توانید به آنها اعتماد کنید، یا به طور مثال همسر یا دوستتان سابقه ی رانندگی خیلی خطرناک دارد، می‌توانید از طریق ردیاب خودرو رفتار راننده خودروی خود را مانیتور کنید تا به طور مثال اگر به تازگی گواهینامه گرفته‌اند و نیاز به تجربه ی بیشتر دارند با اطلاعاتی که دزدگیر اینترنتی شما در اختیارتان قرار می‌دهد می‌توانید به آنها کمک کنید تا تجربه ی بهتری در رانندگی‌های بعدی خود داشته باشند.

از طرفی اگر خدای ناکرده اتفاقی برای فرزند شما در حین رانندگی رخ دهد، ردیاب خودرو می‌تواند شما را از این موضوع مطلع کند تا نیروهای کمکی را سریعتر به محل بفرستید و خودتان هم خیلی زود به محل حادثه برسانید.

دزدگیر اینترنتی بلای جان سارقان اتومبیل میباشد!

وجود یک دزدگیر اینترنتی بر روی اتومبیل شما عموما سارقین را از دزدیدن ماشین شما منصرف می‌کند یعنی همان ابتدا که سارق می‌بیند ماشین شما به یک ردیاب خودرو مجهز شده است از سرقت آن صرف نظر می‌کند و احتمالا به سراغ هدف دیگری می‌رود. اما اگر هم حتی با این وجود اتومبیل شما سرقت شود دزدگیر اینترنتی به شما این امکان را می‌دهد که موقعیت دقیق و حتی در حرکت اتومبیل خود را داشته باشید و بتوانید به کمک پلیس اتومبیل خود را پس بگیرید.

از طرفی شما حتی می‌توانید از سرقت هم جلوگیری کنید. وقتی در عدم حضور شما شخصی به اتومبیل شما نزدیک شود یا سعی کند درب خودروی شما را باز کنید، دزدگیر اینترنتی می‌تواند پیامی به عنوان هشدار برای شما ارسال کند و این کمک می‌کند تا خیلی سریع سراغ خودرو رفته و از سرقتشدن آن ممانعت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا