سامسونگ

سامسونگ برگزاری مراسم Unpacked در ماه فوریه را تایید کرد

چیزی به پایان ماه ژانویه باقی نمانده و این روزها طرفداران گوشی‌های هوشمند منتظر رونمایی از کهکشانی‌های جدید سامسونگ هستند. این شرکت کره‌ای نیز ساعاتی پیش با انتشار تیزر ویدیویی، از برگزاری رویداد Unpacked در ماه فوریه خبر داد.

به گفته سامسونگ، مدل‌های جدید گلکسی اس به قابلیت‌های بیشتری از مدل‌های سری نوت این شرکت مجهز خواهند شد که البته در مدل اولترا، حضور این ویژگی‌ها بیشتر خواهد بود. شواهد نشان می‌دهد که گلکسی اس۲۲ اولترا مجهز به قلم استایلوس و برخی قابلیت‌های مرتبط با بهره‌وری عرضه خواهد شد.

البته هنوز سرنوشت مدل‌های گلکسی نوت درهاله‌ای از ابهام قرار دارد و مشخص نیست که مدیران سامسونگ، چه خوابی برای این گوشی در سال ۲۰۲۲ دیده‌اند. همانطور که می‌دانید در سال گذشته، گلکسی نوت جدید بازیگر غایب رونمایی‌های سامسونگ بود.

این موضوع اما با واکنش منفی طرفداران مدل‌های نوت همراه بود. اما تی‌ام روه (TM Roh) مدیر سامسونک موبایل ضمن اشاره به نارضایتی این گروه از کاربران، اعلام کرد که فیدبک‌ها و نظرات دریافتی کاربران در طراحی سری جدید گوشی‌های گلکسی اس لحاظ شده است.

به گفته وی، امسال طراحان این شرکت، یکی از بهترین و قابل‌توجه‌ترین مدل‌های سری گلکسی اس را که تاکنون تولید شده، طراحی کرده‌اند و نوید کار با مدلی متفاوت از سری نوت با تجربه‌ای کامل را به کاربران داد.

البته اتخاذ چنین رویکردی از سوی چشم بادامی‌ها چندان هم عجیب بود چرا که در سال گذشته، بخشی از قابلیت‌های سری نوت به سری اس منتقل شد و با انتشار اخبار و شایعات پیرامون مدل‌های ۲۰۲۲، مشخص شد که عضو جدید گلکسی اس اولترا با توجه به تغییراتی که به خود خواهد دید، بیشتر به یک مدل گکسی نوت شبیه خواهد بود تا عضوی متعلق به خانواده گلکسی اس.

با این حال، چیزی به ماه فوریه و رویداد Unpacked سامسونگ باقی نمانده و اگرچه هنوز روز و ساعت برگزاری این مراسم از سوی سامسونگ اعلام نشده اما قطعا طی روزهای آتی، علاوه بر انتشار زمان این رویداد، جزییات بیشتری از مشخصات فنی و شکل ظاهری کهکشانی‌های جدید این شرکت در فضای وب منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا