بازیتکنولوژی

کنسول بازی خانگی Evercade VS معرفی شد

در این روزها که روش‌های مختلفی برای اجرای بازی‌های نوستالژیک و قدیمی‌وجود دارد، کنسول بازی Evercave VS می‌تواند این وظیفه را به شکلی متفاوت و با استفاده از کارتریج انجام دهد.

کنسولی خانگی که از باکسی پلاستیکی بهره می‌برد و قادر به پشتیبانی از چهار دسته بازی است. همچنین دو درگاه برای وارد کردن کارتریج‌ها و ورودی‌های HDMI و USB نیز در قسمت پشتی بدنه مشاهده می‌شود. می‌توان گفت که از لحاظ ظاهری، Evercade VS به کنسول PSOne شبیه است.

دسته‌های این کنسول خانگی از طراحی مستطیلی برخوردارند و به صفحه یا همان پَد D شکل، چهار دکمه در سمت راست، دکمه‌های استارت، سلکت و هوم و چهار ماشه کناری مجهز شده است. شرک Evercade برای بازی‌های این کنسول نیز با شرکت‌هایی همچون آتاری، Data East وTechnōs  وارد همکاری شده تا بتواند بازی‌هایی کلاسیک را در اختیار کاربران خود قرار دهد.

برای نمونه، کالکش Data East شامل ۱۰ عنوان بازی می‌شود که از جمله آنها می‌توان به Burger Time و Wizard Fire اشاره کرد. همچنین این کنسول قادر به پشتیبانی از خروجی ۱۰۸۰p است که می‌توان به لطف این قابلیت، بازی‌ها را در نمایشگرهای بزرگ‌تر اجرا کرد.

از دیگر مشخصات این کنسول می‌توان به ارتقای رابط کاربری آن اشاره کرد که کار را برای گیمرها راحت‌تر می‌کند.  به گفته شرکت سازنده، Evercade VS با قیمت پایه ۹۹.۹۹ دلار  به فروش خواهد رسید.

نسخه پریمیوم آن نیز با که با دو کارتریج همراه شده، با قیمت ۱۲۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد. قیمت هر کدام از کارتریج‌های نیز حدود ۲۰ تا ۴۰ دلار تعیین شده است.

کنسول بازی خانگی Evercade VS معرفی شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا