اپل

اولین سریال کره‌ای اپل تی‌وی پلاس با موضوع هک مغز منتشر می‌شود

اپل تی‌وی پلاس از چهارم نوامبر (13 آبان) کار خود را در کره جنوبی آغاز ‌می‌کند و به نظر ‌می‌رسد که اپل قصد دارد تا ورودی قدرتمند را در این کشور داشته باشد.

اگر همه چیز طبق برنامه و مطابق با انتظارات پیش رود، اپل قصد دارد پخش اولین سریال کره‌ای خود در سرویس اپل تی‌وی پلاس را در همین روز یعنی 13 آبان آغاز کند. این فیلم تحت عنوان دکتر مغز (Dr. Brain) شناخته ‌می‌شود و در دسته‌بندی فیلم‌‌های علمی-تخیلی جای ‌می‌گیرد.

لی-سون کیون که سابقه بازی در سریال پرطرفدار انگل (Parasite) را نیز در کارنامه دارد، نقش اصلی «دکتر مغز» را برعهده دارد. او در این فیلم با نام Sewon نقش یک دانشمندان مغز را ایفا ‌می‌کند که خانواده‌اش را رد یک تصادف مشکوک از دست ‌می‌دهد.

به دنبال این اتفاق، او آزمایش‌‌هایی را روی مغز اعضای خانواده خود انجام ‌می‌دهد تا از این طریق بتواند به حافظه و خاطراتشان دسترسی پیدا کند و سرنخ‌‌هایی را درباره چگونگی این تصادف کشف کند.

کارگردانی و نویسندگی این سریال شش قسمتی را کیم جی-وون، چهره سرشناس کره‌ای برعهده داشته است. از جمله آثار معروف این هنرمند ‌می‌توان به فیلم‌‌هایی چون The Good, The Bad and The Wird و I Saw the Evil اشاره کرد.

این فیلم قرار است به صورت هفتگی از اپل تی‌وی پلاس پخش شود که آخرین قسمت آن 10 دسامبر پخش خواهد شد. فصل پاییز برای اپل تی‌وی پلاس با چند فیلم عملی-تخیلی همراه شد به طوری که فیلم Foundation با الهام از کتاب‌‌های Issac Asimoc در ماه سپتامبر معرفی و پخش سریال دیگر به نام Invasion نیز چند روز قبل آغاز شد.

قرار است از تاریخ 5 نوامبر نیز فیلمی ‌با بازی تام هنکس تحت عنوان Finch از اپل تی‌وی پلاس پخش شود.

اولین فیلم کره‌ای اپل درباره هک مغز است

منبع
Engadget

نوشته های مشابه

‫621 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا