اپل

تگ نگه‌دارنده هرمس برای اپل ایرتگ با قیمت 699 دلار معرفی شد

برند معروف هرمس (Hermes) به تازگی از یک تگ نگه‌دارنده چرمی‌ جدید به نام AirTag Travel Tag برای ردیاب اپل ایرتگ و همچنین یک کیس مگ سیف چرمی‌ برای گوشی آیفون 12 رونمایی کرد.

پس از معرفی ردیاب هوشمند ایرتگ توسط اپل، بسیاری از تولیدکنندگان قطعات جانبی تولید انواع تگ‌های نگه‌دارنده برای این ردیاب هوشمند را در دستور کار قرار دادند و دست کاربران را برای انتخاب این محصول باز گذاشتند. در این میان، شرکت هرمس نیز به مانند دیگر همتایان خود در این بازار، تاکنون سه مدل مدل تگ نگه‌دارنده را برای اپل ایرتگ عرضه کرده و این محصولات در فروشگاه آنلاین اپل قابل خرید هستند. اما هرمس اخیرا یک مدل دیگر از این محصول را نیز تحت عنوان AirTag Travel Tag تولید و در فروشگاه اختصاصی خود در معرض فروش گذاشته است.

همانند مدل‌های قبلی این شرکت، AirTag Travel Tag یک نگه‌دارنده چرمی‌برای اپل ایرتگ محسوب می‌شود که عبارت «Clou de Selle» نیز روی آن درج شده است. همچنین این نگه‌دارنده به نحوی طراحی شده که علاوه بر ایرتگ، کهربر می‌تواند روی بدنه آن و در قسمتی که مشخص شده، جزییات تماس را نیز وارد کند.

طبق آنچه هرمس اعلام کرده، این نگه‌دارنده ایرتگ از چرم گوساله Fawn Barenia ساخته شده و یک قطعه فلزی نیز روی بدنه ان مشاهده می‌شود. قیمت این محصول برابر با 699 دلار تعیین شده که البته این محصول به همراه ایرتگ ارائه خواهد شد.

همانطور که پیشتر اشاره شد، هرمس تگ‌های ارزان‌تری را نیز برای اپل ایرتگ تولید کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به Bag Charm با قیمت 299 دلار، Key Ring با قیمت 349 دلار و Luggage Tag با قیمت 449 دلار اشاره کرد. این سه محصول در فروشگاه اپل قابل خرید هستند اما محصول اخیر این شرکت تنها در فروشگاه هرمس عرضه می‌شود.

هرمس همچنین از یک کیس مگ سیف چرمی‌برای گوشی‌های آیفون 12 و آیفون 12 پرو نیز رونمایی کرد که تحت عنوان Bolduc Case with MagSafe شناخته می‌شود و از چرمی‌مشابه با نگه‌دارنده ایرتگ در تولید آن استفاده شده است.

به گفته هرمس، این کیس علاوه بر زیبایی، از مقاومت مناسبی برای حفاظت از گوشی آیفون 12 کاربران در برابر ضربات احتمالی برخوردار است. این کیس به مانند دیگر کیس‌ها، با قطعات جانبی ویژه شارژ اپل و همچنین شارژرهای استاندارد Qi سازگار است. هرمس قیمت 570 دلار را برای این کیس چرمی‌در نظر گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا