اینترنت

خدمات سئو شامل چه مواردی می شود و چه تاثیری روی قیمت سئو دارد؟

آیا تاکنون نام سئو سایت را شنیده اید؟ اگر با این اصطلاح نا آشنایید، نگران نباشید شما می توانید در این مقاله با این موضوع و معیارهای مختلف تعیین قیمت سئو کاملا آشنا شوید. برای شروع بهتر است بدانید که کلمه SEO مخفف سه کلمه انگلیسی Search Engine Optimization است. معنی این سه کلمه به فارسی بهینه سازی موتور جستجو بوده و فرآیندی برای معرفی سایت به گوگل است. طی این فرایند متخصصین سئو با اعمال روش هایی سایت شما را طبق الگوریتم های گوگل بهینه کرده و در پایان به رشد رتبه سایت در گوگل کمک بسیار می کنند. در واقع هر چقدر که تیم تولید محتوا و سئو قوی تر عمل کند، سایت شما به همان اندازی رشد کرده و طی مدت مشخصی به 10 نتیجه اول گوگل می رسد. همانطور که می دانید، دیده شدن در صفحه اول گوگل تاثیر بسیاری در موفقیت کسب و کار شما گذاشته و باعث دیده شدن سایت می شود. به همین دلیل است که قیمت بهینه سازی سایت گاه بیش از آن چیزی است که تصور می کنید؛ اما با توضیحاتی که در این متن خواهید خواند، در پایان متوجه ارزش خدمات سئو خواهید شد.

آشنایی با سئو و انواع آن

اگر مقدمه این مقاله را مطالعه کرده باشید، اکنون دیگر می دانید که سئو به معنی بهینه سازی موتور جستجو است. زمانی که سایتی برای اولین بار طراحی می شود، هنوز توسط گوگل دیده نشده و مورد ارزیابی قرار نمی گیرد. طراحان سایت با تولید محتوای مناسب و قرار دادن تصاویر جذاب، ابتدا محتوایی مناسب برای سایت تولید کرده و البته در پشت پرده ظاهر سایت، برنامه نویسان نیز هر روز در حال هر چه بهتر کردن ظاهر و قابلیت های سایت مشتری اند. سئوکارها برای بهینه کردن سایت روش های بسیاری پیش روی دارند؛ اما همه این روش ها مناسب نبوده و به بیان دیگر ماندگار نیست.

خدمات سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید به این معنی است که سئو کار حرفه ای و با تدبیری تمامی مسائل مربوط به سئو را گام به گام با در نظر گرفتن الگوریتم های گوگل پیش رفته و از راه های میانبر استفاده نمی کند. درست است که این روش اندکی پیچیده و زمانبر است، اما خطر پنالتی شدن توسط گوگل در آن بسیار پایین بوده و سایت شما مدت زمان طولانی تری در صفحه اول گوگل خواهد ماند.

قیمت سئو کلاه سیاه

برخلاف سئو کلاه سفید، روش کلاه سیاه در واقع نوعی کلاه گذاشتن بر سر گوگل است. برخی سئو کارها، از این روش برای زود به نتیجه رسیدن استفاده می کنند. قیمت سئو کلاه سیاه گاه بسیار کمتر است اما حقیقت این است که اگر به دنبال سایت قوی و ماندگار در میان نام رقبا می گردید، بهتر است به دنبال شرکت هایی باشید که با تخصص سئو کلاه سفید سایت را ارتقا می دهند نه با کلک زدن.

سئو کلاه سیاه

خدمات تیم سئو شامل چه مواردی می شود؟

خدمات تیم سئو بستگی به قرارداد مشتری با شرکت طراحی سایت دارد. این مشتری است که تعیین می کند چه کلماتی برایش مهم بوده و می خواهد با آن کلمات در صفحه اول گوگل دیده شود. در این میان، از آنجایی که بالا آوردن برخی کلمات در گوگل به دلیل رقابت های تنگاتنگ بسیار مشکل است، قیمت سئو سایت بر روی آن کلمات نیز متفاوت خواهد بود. برای مثال، کلماتی مانند بلیط، سئو، طراحی سایت و خرید موبایل جز کلمات سخت به شمار می آیند.

از دیگر خدمات تیم سئو می توان به تولید محتوا اشاره کرد. این تیم، با توجه به موضوع سایت شما، سعی در تولید بهترین مطالب می کنند. آن ها در واقع تیمی آشنا به طریقه جست و جو و نگارش صحیح هستند که با مقالات خود، سعی در دیده شدن سایت شما در صفحه اول گوگل می کنند.هزینه سئو سایت

چرا قیمت سئو سایت های مختلف متفاوت است؟

گاهی برخی سایت ها رقبای زیادی نداشته و با چند کلمه کلیدی ساده به راحتی در گوگل دیده می شوند و مسلما قیمت تعیین شده برای سئو این گونه سایت ها، بسیار کمتر از سایت هایی است که دارای کلمات کلیدی بیشتر و سخت تری اند. تعداد صفحات لندینگ، بلاگ و همچنین رپورتاژهایی که برای سایت شما در نظر گرفته می شود نیز در تعیین قیمت خدمات سئو بی تاثیر نیست.

چگونه به شرکت های طراحی سایت برای سئو سایت اطمینان کنیم؟

با توجه به آنچه در مورد خدمات سئو کلاه سفید و کلاه سیاه گفتیم، لازم به ذکر است که برخی شرکت های سودجو برای کسب رضایت مشتری در کوتاه مدت، اقدام به استفاده از روش های سئو کلاه سیاه کرده و تا پایان قرارداد نیز همه چیز مرتب به نظر می رسد اما این موفقیت ظاهری بوده و بعد از مدتی سایت شما دچار مشکلاتی می شود. حال شما باید برای رفع آن مشکلات، مجددا هزینه کرده و از تیم سئو بخواهید که سایت را اصلاح کنند. برای اطمینان از این موضوع پیشنهاد می کنیم به سراغ شرکت های معتبر رفته و در جلسات اولیه در این مورد با مدیر شرکت صحبت کنید.

جمع بندی

قیمت سئو سایت بستگی به خدمات سئو ارائه شده توسط شرکت دارد. یک تیم حرفه ای سئو می تواند سایت شما را با روش های مناسب به رتبه های اول گوگل ببرد. اگر دوست دارید با یکی از بهترین شرکت ها در زمینه ارائه خدمات سئو آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم با شرکت ایران سایت آشنا شوید. برای آشنایی بیشتر با این شرکت شما می توانید به آدرس iransite.com مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا