چگونه

چگونه از طریق سایت پیامک ارسال کنم؟

یکی از محبوب‌ترین قابلیت‌های بعضی از سامانه‌های پیامکی، امکان ارسال پیامک از طریق اینترنت است. ممکن است شما تمایل داشته باشید که از طریق سایت خودتان آن هم به‌صورت خودکار در مراحلی مثل ثبت‌نام و خرید محصول برای کاربران‌تان پیامک ارسال شود. در ادامه مطلب از چند و چون ارسال پیامک از طریق سایت می‌گوییم و توضیح میدهیم که سامانه پیام کوتاه چیست؟ و چه کاربردهایی دارد.

درباره سامانه‌های پیامکی چه می‌دانید؟

یک سامانه پیامکی یا پنل اس ام اس قابلیتی است که امکان ارسال پیامک در ابعاد گسترده و با ابزارهای حرفه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد.

با استفاده از این امکان شما می‌توانید به‌صورت حرفه‌ای برای کسب‌وکارتان بازاریابی کنید. به این ترتیب است که می‌توانید مشتریان جدیدی جذب کرده و مشتریان سابق را نیز حفظ کنید.

یکی از مهم‌ترین موضوعات در زمینه انتخاب سامانه پیامکی، قابلیت اطمینان آن است. اگر با مواردی مواجه شدید که پنل اس ام اس رایگان در اختیار شما قرار می‌دادند، باید نگران داده‌های خودتان و مشتریان‌تان باشید.

از سری ویژگی‌ها و امکانات یک سامانه پیامکی حرفه‌ای می‌توان از موارد زیر نام برد:

  • امکان تفکیک مخاطبین بر اساس مقیاس‌های مختلف سن، جنسیت، موقعیت جغرافیایی، اپراتور و غیره
  • امکان ایجاد دفترچه مخاطبین و اطلاعات آن‌ها به دو صورت هوشمند و دستی و قابلیت گروه‌بندی
  • امکان برگزاری مسابقه، قرعه‌کشی و نظرسنجی و تحلیل حرفه‌ای پاسخ‌های مخاطبین
  • امکان گزارش‌گیری از پیامک‌های ارسال شده
  • امکان ارسال پیامک‌های یادآوری، تبریک، تسلیت، سررسید و غیره به‌صورت خودکار و از پیش تعریف‌ شده
  • رابط کاربری ساده و کارآمد
  • و هزینه مناسب

سامانه پیامکی ملی پیامک علاوه‌بر ارائه ابزارهای حرفه‌ای و هوشمند برای بازاریابی پیامکی، امکان ارسال پیامک از طریق اینترنت را نیز برای شما فراهم می‌کند. در ادامه با نحوه ارسال پیامک از طریق سایت با استفاده از پنل پیامکی ملی پیامک آشنا می‌شوید.

چگونه از طریق سایت پیامک ارسال کنم؟

چگونه از طریق سایت، پیامک ارسال کنیم؟

اگر قصد دارید که از طریق اینترنت پیامک‌های انبوه ارسال کنید، مراحل زیر را دنبال کنید:

عضویت در سامانه پیامکی

پیش از هر چیزی باید در سامانه پیامکی عضو شوید و با بررسی تعرفه‌ها، اشتراک مدنظر خودتان را خریداری کنید. باید توجه داشته باشید که ارسال پیامک اینترنتی به‌هیچ‌وجه رایگان نیست و اگر با تبلیغاتی مانند «ارسال پیامک اینترنتی به‌صورت رایگان» مواجه شدید، بدانید که قصد سوء‌استفاده از اطلاعات شما و مخاطبین‌تان را دارند؛ پس بهتر است که از یک سامانه پیامکی معتبر استفاده کنید.

اتصال به وب‌ سرویس

وب سرویس ملی پیامک به شما اجازه می دهد تا وب‌سایت یا نرم‌افزار خودتان را با استفاده از چند خط کدنویسی به سامانۀ ملی‌پیامک متصل کنید و در زمان‌های موردنظرتان، اقدام به ارسال، دریافت و مدیریت پیامک‌ها کنید.

شما با استفاده از وب سرویس کاملاً به‌صورت خودکار به مشتری‌هایتان پیامک ارسال می‌کنید.

وب سرویس پیامکی کاربردهای متفاوت و مفیدی را برای ارتقای کسب‌وکار شما دارد که در ادامه بیشتر در مورد هر کدام از این کاربردها توضیح می‌دهم.

کاربرد اول: احراز هویت کاربران

یکی از مهم‌ترین کاربردهای وب سرویس، احراز هویت کاربران از طریق ثبت‌نام در سایت یا اپلیکیشن شماست. احتمالاً به‌واسطه شبکه‌های اجتماعی بزرگی مثل اینستاگرام و تلگرام با احراز هویت پیامکی آشنا باشید.
وب سرویس پیامکی می‌تواند از طریق ارسال کد در زمان ثبت‌نام کاربرها، امنیت وب‌سایت‌تان تامین کند و اطلاعات شخصی مشتریان‌تان را حفظ کند.

کاربرد دوم: اطلاع‌رسانی از وضعیت خرید

با همه‌گیرشدن خرید‌های اینترنتی لازم است که شما هم پیامک‌های مربوط به وضعیت ارسال کالا را به‌صورت خودکار برای مشتری بفرستید.

ارسال این دسته از پیامک‌ها از طریق وب سرویس پیامکی، به مشتری کمک می‌کند تا اطمینان خاطر بیشتری را برای خریدهای بعدی داشته باشد.

چگونه از طریق سایت پیامک ارسال کنم؟

کاربرد سوم: خدمات پس از فروش

هر زمان که مشتری محصولی را برای تعویض یا تعمیر نزد شما بفرستد یا تیکتی را در سایت‌تان برای رسیدگی ثبت کند، شما می‌توانید از طریق وب سرویس پیامکی، او را از مراحل انجام کار باخبر کنید.

معرفی سامانه پیامکی ملی پیامک

سامانه پیامکی ملی پیامک یک بستر امن برای بازاریابی و خدمات‌رسانی بهتر کسب‌وکار شما به مشتریان است. شما می‌توانید با خیال آسوده مخاطبین و اطلاعات آن‌ها را در پنل پیامکی ملی پیامک ذخیره کرده و با تعرفه‌های مناسب، پیامک‌های موردنظر خودتان را برای مخاطبین ارسال کنید، همچنین ملی پیامک امکان دریافت نمایندگی ملی پیامک و ارائه خدمات پیام کوتاه را، در اختیارتان میگذارد.

این سامانه بستری مناسبی را برای ارسال پیامک از طریق سایت برای شما فراهم می‌کند تا در صورت نیاز بتوانید با شماره‌های دل‌خواه پیامک‌های خود را به‌صورت انبوه ارسال کنید. از دیگر نکات جالب توجه سامانه پیامکی ملی پیامک می‌توان به پشتیبانی قوی و 24ساعته آن اشاره کرد. شما می‌توانید برای بررسی امکانات و تعرفه‌های پنل اس ام اس حرفه‌ای ملی پیامک، به آدرس www.melipayamak.com مراجعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با بخش پشتیبانی به شماره 02163404 تماس بگیرید و سوالات خودتان را مطرح کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا