ایرانرویدادهای ایرانی

نمایشگاه الکامپ ۲۶ به تعویق افتاد

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور از تعویق نمایشگاه الکامپ ۲۶ به دلیل ادامه روند شیوع کرونا در کشور خبر داد. این سازمان امروز با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد به دلیل مهار نشدن کرونا در کشور تصمیم گرفته که برگزاری این رویداد را به ماه‌های پایانی امسال موکول کند.

متن اطلاعیه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور به شرح زیر است.

ستاد اجرایی الکامپ ۲۶ ضمن سپاس از استقبال دلگرم‌کننده شرکت ها، استارت آپ ها و سازمان های دولتی که منجر به پیش ثبت نامی بی سابقه برای بيش از ٣٠ هزار متربع فضاي نمايشگاهي و ٧٠٠ شركت کننده شد، اعلام می‌کند با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا و نگرانی‌هایی که در مورد به خطر افتادن سلامت شرکت‌کنندگان و بازدید کنندگان وجود دارد تاريخ برگزاري نمايشگاه الكامپ به ماه هاي پاياني سال جاري موكول می شود.

تصمیم به تعویق نمایشگاه در راستاي رعايت كليه پروتكل‌های بهداشتی و توصیه‌های ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا و طی فرآیندی مشترك با شركت سهامي نمايشگاه هاي بين المللی گرفته شده و تیم برگزاری بزرگترین گردهمایی فناوری اطلاعات کشور از همه همکارانی که برای این فرصت سالانه در پایان شهریور ماه برنامه‌ریزی کرده بودند پوزش می‌طلبد.

ستاد اجرایی الکامپ با پایش شرایط، اولویت خود را برگزاری نمایشگاه با ایمن‌ترین روش‌های ممکن اعلام و زمان جدید و نحوه برگزاري به محض آماده شدن به اطلاع علاقه‌مندان توسعه فضای فناوری اطلاعات ایران خواهد رسید.

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا