تکنولوژیویروس کرونا

پخش بازی های لیگ برتر انگلیس با صدای مجازی تماشاگران بازی‌ FIFA

لیگ برتر فوتبال انگلیس یا همان English Premier League طی چند روز آینده دوباره از سر گرفته خواهد شد و در این میان، شبکه اسکای اسپورت قصد دارد تا با همکاری بخش EA Sports متعلق به FIFA، صداهای جمعیت و شعارهای برخی از تیم‌ها را به صورت مجازی پخش کند.

هدف از این کار، ایجاد جوی پرجنب‌وجش برای بازی‌های لیگ برتر است. اگرچه این بازی‌ها قرار است طی چند روز آینده آغاز شود، اما به دلیل نگرانی‌ها در خصوص شیوع ویروس کرونا، بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

حال طبق اعلام اسکای اسپورت، کاربران می‌توانند این بازی‌ها را در دو حالت باصدای تماشاگران و بدون صدا مشاهده کنند. این اقدام می‌تواند لذت تماشای بازی‌ها را برای کاربرانی که از منزل، آن‌ها را دنبال می‌کنند، دوچندان کند.

همچنین اسکای اسپورت به دنبال خلق تجربه‌هایی نوآورانه برای بینندگان مسابقات ورزشی است به طوری که کاربران می‌تواند با مراجعه به وب‌سایت یا اپلیکیشن اسکای اسپورت، برخی بازی‌ها را در یک اتاق ویدیویی به صورت مجازی با دوستان خود تماشا کنند و با آن‌ها در تعامل باشند.

در بخشی از بیانیه این شرکت آمده است: با توجه به شروع دوباره پخش زنده بازی‌ها، ما زمان زیادی را در خصوص این مساله فکر کردیم که چگونه می‌توانیم بازی‌ها را به نحوی نمایش دهیم که بتوانیم ارتباط بیشتری را بین تماشاگران برقرار کنیم. بنابراین، سعی ما بر این است تا کاربران اسکای اسپورت بتوانند احساس متفاوتی تماشای بازی‌های فوتبال را تجربه کنند.

اسکای اسپورت در مجموع 64 بازی را پخش خواهد کرد که 39 بازی به طور انحصاری برای مشترکان این شبکه قابل مشاهده خواهد بود. اولین بازی از لیگ برتر انگلیس میان تیم‌های استون ویلا و شفیلد یونایتد در تاریخ 17 ژوئن (28 خرداد) برگزار خواهد شد.

 

منبع
ورج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا