شبکه‌های اجتماعی

چگونه 9 پست برتر اینستاگرام خود در سال 2019 را به اشتراک بگذاریم؟

سال 2019  میلادی به پایان خود رسید و شاید برای کاربران شبکه‌های اجتماعی جالب باشد که بدانند در پلتفرم‌هایی همچون اینستاگرام، چه پست‌هایی از آن‌ها بیشترین تعداد لایک را دریافت کرده‌ و با استقبال بیشتری از سوی دنبال‌کنندگان مواجه‌ شده است. اما اشتراک 9 پست برتر اینستاگرام در سال 2019 چگونه است؟

البته اینستاگرام چنین قابلیتی را ارائه نمی‌دهد و برای این کار می‌بایست از نرم‌افزارهای جانبی و یا همان شخص ثالث استفاده کرد. این پست‌ها توسط کاربران اینستاگرام با هشتگ‌هایی همچون #TopNine یا #TopNine219 و یا BestNine به اشتراک گذاشته می‌شوند.

و اما در خصوص چگونگی استفاده از این قابلیت، کاربران می‌توانند به یکی از دو وب‌سایت TopNine یا BestNine مراجعه و نام کاربری خود را وارد کنند. در این جا، فایلی که حاوی پست‌های برتر کاربر است، به نمایش درمی‌آید. در مرحله پایانی و برای دریافت فایل نهایی، باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید. البته این امکان نیز برای کاربران فراهم شده تا در صورت تمایل، از وب‌سایت درخواست کنند تا اطلاعات آن‌ها را پاک کند.

آن دسته از افرادی که می‌خواهند از اپلیکیشن برای اشتراک 9 پست برتر اینستاگرام استفاده می‌کنند، می‌توانند برنامه Top Nine for Instagram 2019 را که در دو نسخه اندروید و iOS عرضه می‌شود، دانلود کنند.

منبع
BGR

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا