اپل

ویدیویی کوتاه از کانسپت جذاب آیفون 12

یک کاربر خلاق یوتیوب کلیپی کوتاه از یک طرح مفهومی آیفون 12 را جدیدا به اشتراک گذاشته که در آن از قالب آیفون 5 استفاده شده است. در یان کانسپت ناچ بالای صفحه به‌طور کامل حذف شده و آیفون 2020 احتمالی اپل و قابلیت‌های آن نمایش داده شده است.

مینگ چی-کو تحلیل‌گر مشهور اپل چند ماه پیش اعلام کرد که آیفون 2020 طراحی مشابه آیفون 4 شرکت خواهد داشت. در ویدیوی بالا نیز از قالب آیفون 5 استفاده شده که می‌تواند به آیفون 2020 اپل شباهت زیادی داشته باشد.

در بخش سنسورهای دوربین، این کاربر یوتیوب گفته که اپل از سیستم دوربین 4 گانه با سنسور 16 مگاپیکسلی و سنسور تشخیص عمق سه‌بعدی استفاده خواهد کرد. در گذشته نیز چند منبع اعلام کردند که سنسور سه‌بعدی در نسل جدید آیفون‌های کمپانی اپل به‌کارگرفته خواهد شد.

متاسفانه سیستم تشخیص چهره فیس‌آیدی در زیر صفحه نمایش فعلا کمی دور از تصور است اما احتمال تبدیل شدن آن به واقعیت در سال‌های آینده وجود دارد. بنابراین انتظار می‌رود آیفون 2020 همچنان با ناچ بالای صفحه عرضه شود.

مطمئنا تنها ویژگی که در این ویدیو غایب مانده، پشتیبانی از شبکه 5G است که این کاربر تنها به شبکه LTE اشاره می‌کند. احتمال اینکه آیفون‌های 2020 با پشتیبانی از 5G عرضه شوند بسیار بالاست.

منبع
Cult of Mac

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.