اپل

هدست‌ واقعیت افزوده اپل با همکاری شرکت Valve تولید می‌شود

گزارشات جدید منتشر شده توسط رسانه‌های مرتبط با اپل نشان می‌دهند که شرکت تولیدکننده‌ بازی‌های کامپیوتری «Valve» در حال همکاری با اپل است. این دو شرکت قصد دارند با همکاری یکدیگر هدست واقعیت افزوده اپل را تا اواسط سال 2020 روانه بازار کنند.

ممکن است نام شرکت Valve برایتان آشنا باشد. دلیل این آشنایی این است که شرکت Valve تولیدکننده بازی‌های کامپیوتری محبوبی همچون «Half-Life»، «Portal» و «Counter-Strike» است. همچنین شرکت Valve هدست اختصاصی خود را دارد و اخیرا هم برای پشتیبانی از بازی‌های واقعیت افزوده با اپل همکاری کرده بود.

شایعات راجع به هدست واقعیت افزوده اپل از سال‌ها پیش شنیده شده‌اند حتی قبل از اینکه تیم کوک در سال 2017 بخواهد رسما اعلام کند که اپل به این زودی هدست‌های خود را عرضه نمی‌کند نیز چنین شایعاتی به گوشی می‌رسید. حال کدام یک از آنها بالاخره به واقعیت تبدیل می‌شوند، هنوز مبهم است.

اما تداوم و افزایش تعداد این شایعات طی یک سال اخیر نشان می‌دهد که بالاخره اتفاقاتی رخ می‌دهد. بر اساس این شایعه جدید می‌توان نتیجه گرفت اپل قصد دارد یک هدست را به عنوان دیوایس مکمل آیفون عرضه کند. به عبارت دیگر اپل در این میان وظیفه تولید هدست واقعیت افزوده را به یک شرکت واسطه می‌سپارد و تنها کیفیت مراحل تولید را نظارت خواهد کرد.

منبع: Mashable

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا