گوناگون

اولین نمایشگر 27 اینچی 4K شرکت دل رونمایی شد

اگرچه نمایشگرهای زیادی توسط شرکت‌های متعدد تولید و به بازار عرضه شده‌اند، اما هرکدام قابلیت‌های خاص به خود را دارند و همین مساله سبب تمایز میان آن‌ها می‌‌شود. برخی‌ها از نرخ رفرش سریع‌تر و بالاتر بهره می‌‌برند که مورد توجه گیمرها قرار می‌‌گیرند و برخی نیز به ویژگی‌های مورد نظر تدوینگران ویدیویی و تصاویر مجهزند.

حال اگر شما نیز به دنبال خرید نمایشگری با قابلیت‌هایی همچون دقت رنگ بالا برای کار بر روی ویدیوها و تصاویر هستید، شرکت دل محصولی را ارائه کرده که می‌‌تواند به خوبی به نیازهایتان در این زمینه پاسخ دهد.

دستاورد جدید مهندسان شرکت دل (DELL)، نمایشگری است تحت عنوان UP2720Q که از یک پنل 27 اینچی با رزولوشن 4K بهره می‌‌برد. این نمایشگر، اولین محصول با این ابعاد و میزان رزولوشن به شمار می‌‌رود که به قابلیت رنگ‌سنج مجهز شده است.

برای آن دسته از کاربرانی که با قابلیت رنگ‌سنج آشنایی ندارند، باید گفت که رنگ‌سنج، ابزاریست که برای کالیبراسیون مانیتور مورد استفاده قرار می‌‌گیرد. اگر نمایشگری به رنگ‌سنج مجهز شود، کاربران می‌‌توانند در هر زمان که بخواهند و به راحتی، از این ویژگی برای تنظیم رنگ مانیتور استفاده کنند. دل همچنین اعلام کرده که قابلیت مذکور، می‌‌تواند رنگ یکنواخت و یک‌دستی را از مرحله تولید محتوا تا تحویل آن برای کاربر به ارمغان آورد.

از دیگر ویژگی‌های این نمایشگر 27 اینچی 4K، مجهز بودن آن به قابلیت ارتباطی تاندربولت 3 است که امکان انتقال سریع فایل‌ها را برای کاربران فراهم می‌‌کند. همچنین، می‌‌توان با کمک این درگاه، لپ‌تاپ را به نمایشگر متصل و آن را شارژ کرد.

متاسفانه، نمایشگر UP2720Q چندان هم ارزان نیست و دل، قیمت 2 هزار دلاری را برای آن در نظر گرفته است. این محصول از 15 ژانویه سال آینده میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

منبع: ubergizmo

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن