تکنولوژی

نسخه آیپد برنامه «Adobe Illustrator» سال 2020 منتشر می‌شود

پاییز سال گذشته بود که شرکت ادوبی اعلام کرد نسخه کامل فتوشاپ سال آینده برای آیپد منتشر می‌شود. در همین حال که بسیاری از طرفداران برای عرضه این نرم‌افزار محبوب برای آیپد لحظه شماری می‌کنند، ظاهرا شرکت ادوبی تصمیم گرفته یکی دیگر از محصولات «Creative Cloud» را برای آیپد عرضه کند. طبق گزارش بلومبرگ، اپلیکیشن «Illustrator» در آینده نزدیک برای آپید منتشر می‌شود.

در این گزارش آمده که احتمالا شرکت ادوبی در جریان کنفرانس «ادوبی مکس» که اوایل نوامبر امسال برگزار می‌شود، نسخه پیش نمایش Illustrator را برای آیپد رونمایی کند و نسخه کامل را در تاریخی نامشخص در سال 2020 برای کاربران عرضه کند. گفته می‌شود این اپلکیشن حاوی بسیاری از ویژگی‌های شاخص موجود در نسخه دسکتاپ Illustrator خواهد بود. ادوبی چنین اخباری را برای نسخه آیپد اپلیکیشن فتوشاپ نیز اعلام کرده بود.

البته احتمال می‌رود نسخه آیپد فتوشاپ با آنچه که کاربران انتظار دارند تفاوت دارد. در گزارش‌ها آمده که نسخه‌های بتا فتوشاپ برای آیپد که به‌تازگی منتشر شده‌اند از برخی ویژگی‌های کلیدی نسخه دسکتاپ فتوشاپ محرومند. البته مدیر محصولات شرکت ادوبی در مصاحبه اخیر خود گفت که ویژگی‌های متنوع و کلیدی فتوشاپ در طول زمان به نسخه آیپد این اپلیکیشن اضافه می‌شوند. بنابراین می‌توان امیدوار بود ویژگی‌هایی که در زمان عرضه رسمی در نسخه آیپد فتوشاپ حاضر نیستند، در آپدیت‌های جدید به آیپد اضافه شوند.

طبق گزارش جدید بلومبرگ، ادوبی در جریان کنفرانس «مکس» قصد دارد آپدیت جدیدی برای اپلیکیشن فتوشاپ آیپد منتشر کند.

منبع: ورج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا