تکنولوژی

قابلیت پیام‌‎های خود حذف‌ شونده بزودی در واتس‌اپ

واتس‌اپ در حال طراحی قابلیت جدیدی است که امکان حذف پیام‌ها را بعد از مدت زمانی که خود کاربران مشخص می‌کنند، فراهم می‌کند.

این ویژگی‌ها که تحت عنوان پیام‌های خود حذف‌ شونده شناخته می‌شود و در چند شبکه اجتماعی نیز استفاده شده، برای اولین بار در نسخه 2.19.275 نسخه اندروید اپلیکیشن واتس‌اپ اضافه شد. حال برخی منابع خبری گزارش داده‌اند که قابلیت پیام‌های خود حذف‌ شونده بزودی و به صورت آزمایشی در اختیار کاربران این اپلیکیشن قرار خواهد گرفت.

به نظر می‌رسد که این قابلیت در مرحله عرضه آزمایشی، چندان پیشرفته نباشد و ویژگی‌های ابتدایی را در اختیار کاربران دارد. اما وب‌سایت WeBetainfo که این اطلاعات را ارائه کرده، مدعی شد که قابلیت پیام‌های خود حذف‌ شونده در دست توسعه است و تغییرات زیادی در آن اعمال خواهد شد.

گفته می‌شود که قابلیت پیام‌های خود حذف‌شونده که به زودی و به صورت آزمایشی عرضه خواهد شد، به کاربران این امکان را می‌دهد تا مشخص کنند که پیام‌هایشان بعد از 5 ثانیه یا سک ساعت حذف شوند. همچنین، این قابیت فعلا در گروه‌ها قابل استفاده خواهد بود.

متاسفانه هنوز جزئیات بیشتری مرتبط با این قابلیت عرضه نشده و مشخص نیست که چه زمانی برای تمامی‌کاربران اپلیکیشن واتس‌اپ عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن