ایران

جهرمی : علاقه‌مندم درباره نحوه واگذاری مخابرات صحبت کنیم

در سال ۸۸ مخابرات را به سمن بخس واگذار کردند و از محل درآمدهای خودش قسط هایش را دادند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره دادن لپ‌تاپ توسط وزارت ارتباطات به نهاد ریاست‌جمهوری، گفت: من یادم نمی‌آید که ۲۰۰ لپ تاپ به ریاست‌جمهوری هدیه داده باشم.

برخی رسانه‌ها امروز صبح از عرضه 200 لپ تاپ توسط جهرمی به ریاست جمهوری خبر داده بودند.

ه گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی خبرگزاری آنا، محمدجواد آذری‌جهرمی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره دادن ۲۰۰ لپ‌تاپ توسط وزارت ارتباطات به نهاد ریاست‌جمهوری، اظهار کرد: من یادم نمی‌آید که ۲۰۰ لپ تاپ به ریاست‌جمهوری هدیه داده باشم.

وی افزود: اما خوب یادم می آید برادری که از مشهد به تهران آمده و اخیرا این فعالیت‌ها را می‌کند در سال ۸۸ مخابرات را به سمن بخس واگذار کردند و از محل درآمدهای خودش قسط هایش را دادند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یادم می آید که هنوز پنج هزار میلیارد تومان از پول های مردم آنجاست و هنوز تعیین تکلیف نشده، اگر موضوعاتی باید بررسی شود اینهاست.

در همین حال به گزارش انتخاب جهرمی گفت: علاقه‌مندم رسانه‌ها به مواردی که به حقوق مردم باز می‌گردد هم بپردازند مثل اینکه در سال 88 همراه اول همراه اول چگونه واگذار شد و از محل سود خودش اقساطش پرداخت شد. اینکه چند هزار میلیارد تومان از پول مردم آنجا ودیعه گذاری شده و باید به آنها بازگردد.

جهرمی همچنین تاکید کرد که از پایان وس ( اشاره به حذف و تعطیلی شرکتهای فعال در حوزه ارزش افزوده و ستاره مربع ها ) کوتاه نمی آیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن