سامسونگ

سامسونگ و احتمال طراحی اپلیکیشن Email Plus برای کاربران اندروید

به نظر می‌رسد که مهندسان شرکت این روزها سامسونگ سخت مشغول طراحی و توسعه اپلیکیشنی جدید برای استفاده از ایمیل برای کاربران اندروید هستند که با نام Email Plus عرضه خواهد شد. در  همین رابطه، اخیرا برخی از کاربران گوشی‌های سامسونگ گزارش دادند که ایمیل‌هایی را از گوگل دریافت کردند که در آن‌ها آمده بود اپلیکیشن ایمیل سامسونگ توسط شخص یا شرکتی مشکوکی طراحی شده که به داده‌های جیمیل آن‌ها دسترسی دارد.

در ایمیل‌های ارسالی از سوی گوگل، جزییاتی در خصوص نحوه خواندن، ارسال و یا حذف دائمی‌پیام‌ها از اکانت‌های جیمیل اراته شده است. با این وجود، سامسونگ مدعی شده که این مساله تنها یک مشکل امنیتی یا همان باگ بوده که به زودی رفع خواهد شد.

اما شواهد نشان می‌دهد که چشم‌بادامی‌ها در حال طراحی و توسعه اپلیکیشن ایمیل جدید برای دستگاه‌های اندروید هستند. طبق گزارش‌های منتشر شده، این اپلیکیشن با نام تجاری Email Plus توسط سامسونگ در بریتانیا ثبت شده است.

در توضیحات این اپلیکیشن آمده است «یک نرم افزار کامپیوتری برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها ب منظور مدیریت اکانت‌های ایمیل». هنوز مشخص نیست که این اپلیکیشن چه زمانی آماده عرضه خواهد شد اما این سوال در ذهن علاقمندان شکل گرفته که آیا گلکسی نوت 10 نیز مجهز به این اپلیکیشن روانه بازار خواهد شد یا خیر؟

در حال حاضر، اپلیکیشن Email سامسونگ در فهرست اپلییکیشن‌های پلی‌استور قرار دارد و تنها بر روی گوشی‌ها و تبلت‌هایی قابل استفاده است که ساخت شرکت سامسونگ باشند. محصولات اندرویدی ساخت دیگر شرکت‌ها نمی‌توانند از این اپ استفاده نمایند.

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن