اپل

احتمال استفاده از دوربین مربعی در آیفون‌ 11 اپل قوت گرفت

شرکت Olixar که در زمینه تولید قاب گوشی‌های هوشمند فعالیت دارد، اخیرا محافظی شیشه‌ای را برای دوربین آیفون 11 اپل طراحی کرده که با نگاهی به این محصول می‌توان به طراحی مربع‌شکل دوربین آیفون‌های امسال پی برد.

علاقمندان به دنیای فناوری و بویژه طرفداران محصولات اپل حتما به خاطر دارند که در ماه گذشته میلادی، تصویری از شکل‌و‌‍شمایل دوربین پشتی آیفون‌های 2019 اپل به بیرون درز کرد که چارچوبی مربعی دوربین و قرارگیری سه سنسور در این قاب به وضوح قابل رویت بود.

امروز شرکت Olixar نیز با طراحی محافظی شیشه‌ای برای دوربینآیفون‌های امسال اپل، به این شایعه قوت بخشید. این شرکت، سه محافظ با طراحی متفاوت را برای سه مدل آیفون 2019 تولید کرده است.

یکی از فروشگاه‌های خرده‌فروشی در بریتانیا (Mobile Fun UK) نیز با انتشار ویدیویی از محافظ شیشه‌ای ویژه آیفون‌های 2019، اعلام کرد که تولید انبوه این محصول را آغاز کرده و امکان پیش‌سفارش آن نیز برای کاربران فراهم است.

این یعنی فروشگاه نام‌برده نسبت به استفاده از این چیدمان دوربین در نسل جدید گوشی‌های آیفون مطمئن است. طبق این گزارش، آیفون 11 و آیفون 11 مکس از دوربینی شبیه به هم برخوردار خواهند بود، اما در مدل آیفون 11R، از سیستم دوربین دوگانه استفاده خواهد شد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که اپل امسال قصد دارد برای اولین بار از دوربین واید 120 درجه در گوشی‌های خود استفاده کند. دو سنسور دیگر نیز از نوع استاندارد و تله‌فوتو و مجهز به قابلیت لرزشگیر اپتیکال پیش‌بینی شد‌ه‌اند. احتمالا خبری از این قابلیت در لنز واید این گوشی نخواهد بود.

همچنین، در آیفون 11R تنها از سنسورهای تله‌فوتو و استاندارد استفاده خواهد شد. از طرفی دیگر، اپل قصد دارد تا از چهار فلش LED در قسمت پشتی گوشی استفاده کند و برآمدگی این دوربین را نیز به حداقل برساند. از دیگر ویژگی‌های مورد انتظار برای این دوربین می‌توان به قابلیت Smart HDR اشاره کرد.

تقریبا سه ماه  تا ماه سپتامبر یعنی مراسم رونمایی از نسل جدید گوشی‌های آیفون باقی مانده و باید دید که کوپرتینویی‌ها چگونه خواهند توانست طرفداران برند خود را غافلگیر کنند.

احتمال استفاده از دوربینی با چیدمان مربعی در آیفون‌ 11 اپل قوت گرفت

نوشته های مشابه

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن