خودرو الکتریکی

خودرو الکتریکی شرکت کادیلاک همه را سورپرایز کرد!

در جریان نمایشگاه اتومبیل دیترویت 2019، شرکت کادیلاک با پیش نمایشی از خودروی تمام الکتریکی SUV خود تمام حضار و صنعت خودروسازی را شگفت زده کرد.

پس از اینکه مشخص شد برند لوکس کادیلاک قرار است مسئولیت تولید خودروهای الکتریکی کمپانی جنرال موتورز را بر عهده بگیرد، تقریبا همه منتظر معرفی یک خودروی الکتریکی توسط این شرکت بودند، اما کسی انتظار نداشت به همین زودی چنین اتفاقی بیفتد.

ناگفته نماند که تا کنون تنها یکی سری رندر از این خودرو الکتریکی کراس اور منتشر شده است.

قرار است نام و مشخصات فنی دقیق این خودرو و ظرفیت باتری آن در زمان معرفی رسمی اعلام شود که البته هنوز تاریخ دقیقی برای معرفی و عرضه این خودرو اعلام نشده است.

تنها چیزی که در حال حاضر درباره این خودرو می‌دانیم اینکه قرار است این کراس اور به پلتفرم الکتریکی مدل «BEV3» شرکت جنرال موتورز مجهز شود. انتظار می‌رود از این پلتفرم جدید شرکت جنرال موتورز در آینده نزدیک در بسیاری از خودروهای این کمپانی استفاده شود.

همچنین انتظار می‌رود شرکت کادیلاک در نمایشگاه اتومبیل دیترویت 2019 از حدود 5 خودروی جدید پرده برداری کند و تا سال 2021 به فاصله هر 6 ماه یکی از آنها را عرضه کند. گفته می‌شود نسل جدید خودروهای Escalade و یک سدان جدید از جمله این محصولات کادیلاک خواهند بود. البته هنوز مشخص نیست کدام یک از این خودرها از نوع الکتریکی خواهند بود.

مدیرعامل کادیلاک درباره خودرو SUV الکتریکی جدید این شرکت گفت: «خودرو الکتریکی کادیلاک به زودی وارد بازار خودورهای کراس اور می‌شود و مطمئنا جوابگوی نیازهای خریداران در سراسر دنیا خواهد بود. این خودرو نشان دهنده سطح بالایی از تجملات است که در عین حال از جدیدیترین نوآوری‌های روز دنیا هم بهره گرفته است.»

معرفی خودروی الکتریکی جدید نیسان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا