اپل

حلقه تمام الماس جانی آیو

شاهکار جدید طراح ارشد اپل

جانی آیو مدیر ارشد بخش طراحی شرکت اپل و «مارک نیوسن» در گذشته با همکاری یکدیگر محصولاتی را برای فروش به نفع موسسات خیریه طراحی کرده‌اند. گاهی اوقات محصولات طراحی شده توسط این 2 نفر سر و صدای زیادی به پا می‌کنند، مانند طرای «دوربین شرکت لایکا» و گاهی هم کارهای معمولی و پایین‌تر از حد انتظار را طراحی وعرضه می‌کنند، مانند درخت کریسمس 2 سال پیش که هیچ جذابیت و ویژگی خاصی نداشت. حال این دو طراح مشهور در آخرین همکاری خود یک حلقه تمام الماس را طراحی کرده‌اند که حقیقتا باید آن را فراتر از لوکس نامید. این حلقه بسیار زیبا قرار است در یک حراجی در تاریخ 5 دسامبر به نفع موسسه خیریه «RED» به فروش برسد. احتمال داده شده این حلقه با قیمتی در حدود 150 تا 250 هزار دلار به فروش برسد.

مرتبط: رمز موفقیت جانی آیو، اپل، قهوه خوب و موسیقی تکنو

جانی آیو که علاقه شدیدی به طراحی‌های مینیمال دارد و حتی چند وقت پیش جلد یک مجله معروف را به شکل یک صفحه کاملا سفید طراحی کرده بود، باز هم از این سلیقه خود در طراحی این حلقه استفاده کرده و شاسی حلقه را که عموما از فلز ساخته می‌شود، تماما با الماس طراحی کرده است. این الماس توسط شرکت «diamond Foundry» که بخشی از سهام آن به لئوناردو دی‌کاپریو تعلق دارد ساخته شده است.

گفته شده که این حلقه الماس توسط دستگاه فوق پیشرفته واتر جت برش خورده و سایز رینگ آن برای افراد کم سن و سال مناسب‌تر است. بنابراین احتمالا خریدار این حلقه در حراجی باید سن و سال پایینی داشته باشد یا حداقل حلقه را برای فرزندش خریداری کند.

منبع
THE VERGE

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.