اپل

جزییات تازه‌ترین محصولات اپل: آی پد پرو، مک بوک ایر و مک مینی

اپل امشب در رویدادی که مدتهاست همه انتظارش را میکشیدند چندین محصول مهم را معرفی کرد از جمله کامپیوتر مک بوک ایر و تبلت آي پد پرو.
اپل در رویداد امشب که در منهتن نیویورک برگزار شد و بارها و بارها به خاطر تشویق‌های زیاد حتی تعجب تیم کوک را هم برانگیخت سرانجام یکی از محبوب‌ترین سری کامپیوترهای خود یعنی مک بوک ایر را به روز کرد.
سال گذشته اپل یک ارتقای کوچک گرافیکی و CPU را در این سری از کامپیوترهای خود داده بود اما امسال سرانجام دیزاین آن را تغییر داد و مشخصات آن را نیز به شکل قابل توجهی بهبود داد.
اپل سرانجام صفحه نمایش رتینا را به این سری از کامپیوترهای خود آورد و در عین حال ۵۰ درصد هم از حاشیه اطراف صفحه نمایش آن کم کرد. درباره جزییات این کامپیوتر اپل اینجا بیشتر نوشته‌ایم.
آی پد پرو جدید 
آی پد پرو جدید نیز محصول دیگر امشب اپل بود.  اپل در دو نسخه ۱۱ و ۱۲.۵ اینچ عرضه شد که مهمترین ویژگی آن‌ها حذف حاشیه صفحه نمایش ، اضافه شدن Face -ID و پورت USB-C بود. البته اپل قدرت پردازش این آی پد را نیز به شکل قابل ملاحظه‌ای ارتقا داد.

آی پد پرو ۲۰۱۸ آیپد پرو جدید
هرچند صفحه نمایش آی پد کوچکتر ۱۱ است اما این افزایش صفحه نمایش به خاطر حذف حاشیه‌ها ایجاد شده وگرنه اندازه این آی پد هم همانند نسخه ۱۰.۵ مدل قبلی است. در نسخه ۱۲.۹ اینچی هرچند اندازه صفحه نمایش همانند نسخه قدیمی تر آی پد پرو است اما اندازه کل آی پد کاهش یافته است. در مورد جزییات بیشتر آی پد پرو اینجا را بخوانید.
در کنار آی پد پرو ۲۰۱۸ اپل یک قلم جدید را هم معرفی کرد .خبر بد اینکه  قلم قبلی را نمیتوان برای آی پد جدید به کار گرفت.  خبر بدتر اینکه قیمت این قلم ۱۲۹ دلار و ۳۰ دلار گران تر از قلم نسل اول است. اپل همچنین یک کیبورد جدید را هم  برای آی پد معرفی کرده است.
این شرکت همچنین یک کامپیوتر مک مینی جدید هم عرضه کرده است.

آی پد پرو ۲۰۱۸

دیزاین آی پد پرو جدید اپل آیپد ۲۰۱۸

کیفیت آی پد پرو ۲۰۱۸ آیپد جدید اپل

آی پد پرو ۲۰۱۸ آیپد جدید

قلم آی پد پرو ۲۰۱۸ قلم اپل

مک بوک ایر رتینا مکبوک ایر ۲۰۱۸

پورت مک بوک ایر ۲۰۱۸ یو اس بی سی

مک بوک ایر جدید ۲۰۱۸

مک بوک ایر ۲۰۱۸

مک مینی ۲۰۱۸

مک مینی ۲۰۱۸

مک مینی ۲۰۱۸

مک مینی ۲۰۱۸

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا