اسنپ

بیانیه اسنپ تریپ درباره فیلتر شدن این سایت (به‌روز شده)

به زور شده 1: اسنپ‌تریپ و چند سایت فروش بلیت دیگر روز دوشنبه 26 شهریور رفع فیلتر شدند

به روز شده2 : بر اساس اعلام ناظمی عضو هیات مدیره سازمان فناوری اطلاعات مشخص شده حدود 180 سایت فروش بلیت هواپیما و رزرو هتل مسدود شده‌اند.

به دنبال فیلترشدن اسنپ‌تریپ ( استارت‌آپی که در زمینه خدمات گردشگری و فروش بلیت هواپیما و هتل فعالیت می‌کند) این شرکت با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد هیچ دلیلی و اخطاری برای این فیلترینگ دریافت نکرده بود.

در بیانیه روابط عمومی اسنپ‌تریپ آمده است :

«اسنپ تریپ شامگاه پنجشنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۷ بدون دریافت هیچگونه اخطار و اطلاع رسانی از سوی مراجع ذی ربط فیلتر شد. اسنپ تریپ یکی از استارتاپ‌های موفق در حوزه فروش خدمات گردشگری از جمله هتل و پرواز است و طی سه سال اخیر توانسته به بیش از ۱۳۰ هزار مسافر خدمت رسانی کند.

به گزارش روابط عمومی امیرعلی مهاجر، مدیر ارشد عملیاتی اسنپ تریپ فیلتر ناگهانی سایت را ضربه به کسب و کار اسنپ تریپ و کسب و کارهای نوین در صنعت گردشگری می‌داند:« فیلتر شدن در این روزهای پرتقاضا برای سفر، نتیجه ای جز از دست دادن مشتری، کاهش فروش  و البته آسیب به نام برند اسنپ تریپ برای ما به همراه نداشته است. هدف ما در اسنپ تریپ مقرون به صرفه کردن مقوله سفر و ایجاد انگیزه برای افزایش سفرهای داخلی برای مردم ایران است ما معتقدیم مردم ایران باید بتوانند سهم سفر را در سبد خانوار  افزایش دهند و این تنها با کاهش هزینه‌های سفر و آسان کردن پروسه سفر برای آنها امکان پذیر است و برای تحقق این هدف همواره در حال تلاش هستیم.

مهاجر متذکر شد: ما در طول سه سال فعالیت خود در بازار توریسم ایران سعی کرده‌ایم در جهت رشد این صنعت گام برداریم، در شرایطی که تنها سایتی هستیم که امکان پرداخت از طریق ویزا و مستر کارت را برای توریست‌های خارجی فراهم کرده و تا کنون به بیش از هزار توریست خارجی خدمات ارائه کرده‌ایم انتظار داریم که در شرایط کنونی که اقتصاد ایران نیازمند فعالیت‌های مثبت در جهت ارزآوری است، بی جهت متوقف نشویم.»

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا