تکنولوژی

تازه‌ترین اخبار پیرامون تاریخ برگزاری مراسم اپل

طبق گزارش وبسایت آلمانی Macerkopf، پیش سفارش آیفون‌های جدید اپل قرار است از روز جمعه، 14 سپتامبر اغاز شود. این تاریخ  دقیقا مشابه تاریخی است که سال پیش، پیش فروش آیفون 10 آغاز شده بود.

اگر تاریخ 14 سپتامبر درست از آب دربیاید، احتمالا روز سه شنبه- یازدهم سپتامبر و یا چهارشنبه- دوازدهم سپتامبر شاهد برگزاری مراسم رسمی اپل خواهیم بود. اپل معمولا روزی را به غیر از روز دوشنبه برای برگزاری مراسم خود انتخاب می‌کند و در همان هفته، پیش فروش محصولات جدید نیز آغاز می‌شود. مراسم سال گذشته نیز در تاریخ دوازدهم سپتامبر برگزار شد. اپل همچنین معمولا آیفون‌های جدید را در تاریخ منظمی نسبت به سال قبل و عموما یک هفته بعد از آغاز پیش فروش آنها، به بازار عرضه می‌کند. امسال نیز با تخمین روز چهاردهم سپتامبر، احتمالا تا روز جمعه بیست و یکم سپتامبر، آیفون‌های جدید را در ویترین فروشگاه‌ها خواهیم دید.

طبق گفته یک منبع آگاه و البته غیر رسمی، اپل ظاهرا تمام پروازهای باربری چین به آمریکای خود را ازحالا رزرو کرده است. البته نمی‌توان از صحت این خبر مطمئن بود ولی زمانیکه اپل برای اولین مدل آیفون صفحه بزرگ -iPhone 6 Plus  را معرفی کرد، گزارش مشابهی مبنی بر رزرو پروازهای باربری چین به آمریکا منتشر شده بود. لازم به ذکر است که اپل قرار است امسال نیز نسخه‌ای بزرگ‌تر از مدل آیفون 10 به همراه دو مدل جدید دیگر عرضه کند و به همین دلیل قطعا حجم بار سنگینی برای جابه‌جایی از چین به آمریکا خواهد بود.

علاوه بر آیفون‌های جدید، همچنین شایعات زیادی پیرامون مدل‌های جدیدی از مک بوک، مک مینی و اپل واچ منتشر شده است که احتمال عرضه هرکدام در مراسم امسال وجود دارد.                                   

منبع : آی تی ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.